سرویس : سیاسی , دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۷:۵۷:۰۹ شناسه خبر : 1047329

خط تخریب دولت قبل همچنان ادامه دارد؛

8 سال دولت قبل مانند مرض هاری بود+عکس

هاشمی رفسنجانی پس از شکست در انتخابات 84 و رأی نیاوردن نامزد مورد علاقه اش در انتخابات 88، با داشتن کینۀ دولت احمدی نژاد در دل خود، اینبار دولت منتخب مردم در سال 84 و 88 را به «مرض هاری» تشبیه کرد.

8 سال دولت قبل مانند مرض هاری بود+عکس

به گزارش تبریز بیدار،

پایگاه اطلاع رسانی آقای هاشمی رفسنجانی با انتشار سخنرانی ایشان در دزفول پس از قطعی شدن محکومیت مهدی هاشمی، موج دیگری از تخریب ها را علیه دولت آقای احمدی نژاد آغاز کرد.  هاشمی رفسنجانی پس از شکست در انتخابات 84 و رأی نیاوردن نامزد مورد علاقه شان در انتخابات 88، کینۀ دولت منتخب مردم در سال 84 و 88 را در دل دارد. این در حالی است که هاشمی رفسنجانی با تشبیه دولت احمدی نژاد به «مرض هاری» نشان داد که فاصلۀ بسیار زیادی با ادعاهای خود و دولت تدبیر و امید مبتنی بر توهین نکردن به دیگران و رأی مردم دارد. 

هاشمی رفسنجانی قبلاً نیز اتهامات فراوانی را به دولت احمدی نژاد وارد کرده بود؛ از جمله اینکه «او خود انحراف است» و همچنین نسبت دادن دزدی ها و چپاول های اقیانوسی [تعبیر آقای هاشمی] به دولت های نهم و دهم.

 

به نظر می رسد که وی سعی دارد با استفاده از تخریب دولت گذشته برخی ناکارامدی های دولت تدبیر و امید که مورد حمایت اوست را کمرنگ کند. بررسی رویکرد خاندان هاشمی در دو سال اخیر نشانگر آن است که سیر حرکت آنان در مسیر ایجاد نخوت و کینه و دوقطبی کردن فضای جامعه است.

 

باید متذکر شد که مردم ایران به دنبال اجرای عدالتند نه اینکه معاون فلان دولت را وقتی حبس کردند نشانۀ صلابت قوۀ قضاییه باشد و هنگامی که به پروندۀ آقا زادۀ خاص رسیدگی می کنند نشانگر «پدر سوختگی و تقلب» قوۀ قضاییه. مردم فهیم ما از این استانداردهای دوگانه که مخصوص آمریکا و مستکبران عالم است احساس تنفر دارند.


نظرات

محمد
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۲۵:۴۸
IR

شنیدید زمان دولت احمدی نژاد دکل دزدیده اند

سهراب
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ ۲۳:۱۹:۵۳
IR

از هاری هم بد تر بود

رحمت
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ ۲۳:۲۵:۰۳
NL

نه که دوره ایشون خیلی عالی بود!!! احتمالا مزاح فرمودن

عزیز
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ ۲۳:۲۵:۴۶
NL

دوره احمدی نژاد سخت گذشت ولی ادبیات سیاستمداران ایرانی منو داغون کرده مرض هاری!!!

جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴ ۲۰:۰۴:۲۸
IR

چرا تو سایتتون از تحلیلهای دکتر مهتدی استفاده نمیکنید؟ حمودی

متین
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴:۴۸
IR

سلام و خدا قوت به محضر نورانی شما... لطفا لینک قسمت "ارتباط با ما" را اصلاح فرماییدخواهشی داشتم که امکان ارسال آن مقدور نشد با احترام و سپاس

آخرین اخبار

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • ترو روح آتش نشان های شهید این کامنت رو به نمایش بگذاد و حذفش نکن. مردم تبریز وقتی به آجیل فروش و دکتر و فرش فروش و خبرنگار و بازنشسته و دارنده کارخانه ماسه شویی و پرورش دنده ماهی رای بدیم آخرش همین میشه و شهرداری انتخاب می کنند که بخاطر خودش میاد حقوق کارمندها ی بدبخت رو نگه میداره. همین میشه که کسی هم صداش در نمیاد . همین میشه که بده و بستان میشه و هر کس سهمی میبره . من نمیدونم کارمندها و کارگرها ی بدبخت چه گناهی گردند.

 • گرجستانی

  یادش بخیر تبریز

 • جان عزیز ت رسانه بیطرف باشید. چرا کامنت ها رو چاپ نمی کنید.

 • بایراق

  سلام-بهتراست ائمه جمعه واستاندار و نمایندگان محترم جمعیا تلاش کنند موانع عجیب وغریب اداری عمدی وغیر عمدی و ... که باعث فرار سرمایه گذاران بخش خصوصی از آذربایجان است راشناسائی ورفع کنند تا با ایجاد اشتغال و عدم مهاجرت مردم و افزایش گردش پولی زندگیها رونق بگیرد و جمعیت افزایش منطقی پیدا کند

 • همشهری

  ماها دهه پنجاه و شصت بیشترین آمار جمعیتی هستیم سرمایه گذاران به جای دانشگاه آزاد زمان ماها الانم فکر خانه سالمندان مارو بکنند درآمد خوبی خواهند داشت چون با یکی دو فرزند کسی از ما نگهداری نخواهد کرد بهتری تفکر برای سرمایه گذاری در آینده می باشد!

 • همشهری

  جناب استاندار تا چند روز دیگه دوره شما هم زیر سوال میرود. گذشته چهار سال پیش دفن شده و انچه انجام دادید را روشن کنید.

 • كريمي

  بازيكن گل ميزند تشويق ميكنيم و سكته ناقص نميكنيم ولي همان بازيكن در بازي بعدي براي تيم مقابل يك ضربه كاشته بطور ناخواسته هديه ميكند و گل نوش ميكنيم من در حسرت اين هستم كه چرا كم توجهي ميشود ايا اين عمل خدانكرده اجراي خواست يك عده است و يا مربي خوب گوشزد نميكند . در ضمن اجراي بازي همزمان با پرسپوليس را هم بهانه نكنيد اگر قدرتمندانه بازي كنيد احتياجي به اين كار نخواهيد داشت.مربي محترم تعويض ها در مواردي گاها جواب نميدهد لطفا دقت بيشتري شود .از تراختور نا اميدمان نكنيد هرچند كه در قلبمان است. موفق باشيد.

 • حسین

  با سلام با این حجم ترافیک تبریز و وجود این همه خودرو فرسوده در تبریز و نبود طرح ترافیکی که لازمه کلانشهری مثل تبریز است بازهم شاهد آلودگی هوا و مشکلات بعدی برای مردم (چون بیماری های سخت) خواهیم بود.

 • میانالی

  اقای قلعه نویی با بازیکنان پیر دارین اختلاف بین پیروزی را زیاد می کنین ، کی جبران خواهی کرد ؟ 2 بار نفت را بردین ولی اونا اومدن و رسیدن باید تاکتیک جدیدی بکار میبردین.

 • هوادار تراکتور. خراسان رضوی

  تراکتور امسال فراتر از حد انتظار نتیجه گرفته . تیمی که فصل داره تموم میشه ورزشگاهش آماده نشد. تیمی که بخاطر یک گلوله برفی در حالی که بهترین استقبال را را از سپاهان کرد از بازی که می توانست بالای هفتاد هزارتماشاچی داشته باشه محروم میشه. تراکتور در کنار پرشورها بالای سه تا به نفت می زد. تراکتور امسال به اندازه بازی سایپا پرسپولیس که هفتاد هزار از پرسپولیس حمایت کردند. در کل فصل تماشاچی نداشت. ضمن اینکه خرید بیک زاده یعنی کمر تراکتور شکستن

 • مجید

  سلام-از حدود یکصد وهشتاد سالی که از جدائی اقلیم آذربایجان به دوبخش گذشته در اشعار شاعران دوسوی آراز از جمله استاد شهریار از آرزوهای دوسوی آراز به دیدارو پیوند مجددا با یکدیگر شعرها سرود ه شده و مسلما علاقه مردم جمهوری آذربایجان به تشیع واسلام ناب محمدی(ص) ریشه در تاریخ هزار وچند صد ساله دارد

 • حسنی سبزوار

  محرومیت تماشاگر و حضور بیک زاده کمر تراکتور را شکست. متاسفانه بی گناه هوادار را محروم کردند. اگر محروم نبود تراکتور هفتاد هزار هوادار می آمد. نفت حداقل شش تا می خورد. این آخرین امتیاز نفت خارج از خانه بود.

 • تبریز سسی

  با سلام و ممنون از تبریز بیدار که واقعا در همه صحنه ها و موضوعات بیدار است. من یک سوال از خود مسئولین دارم آیا خود آقایان در این روزهای آلوده از خودروهای عمومی استفاده کردند؟! آیا کارکنان دولت خود از خودروهای عمومی استفاده کردند و می کنند؟! قطعا نه! خود از مردم چه انتظاری دارند.. آقای پورمهدی سال قبل موضوع زوج و فرد کردن خودروها را مطرح کردند اما متاسفانه عملی نشد...

 • ناشناس

  بخدا من به پنجم ماه راضی هستم ولی ..........

 • باز هم موقع انتخابات با وعده های تو خالی وقول های دروغین. بیچاره این ملت که به چه چیز دل خوشند .بعد از انتخابات وانتخاب شدن همه چیز دست به فراموشی میرود.

 • حسن

  سلام-مسئولین دلسوز آذربایجان که تا زمان پیروزی انقلاب از نظر زادو ولد در صدر بود اینک چرا از نظر پیری به صدر رفته و زاد و ولد با کاهش شدید مواجه شده

 • تراکتوری

  امروز سر حال بازی نکرد

 • آذربایجان و پیرامون-در انتظار بهار

  سلام-علت اصلی بالاتر بودن نسبت جمعیت سالمند با کل جمعیت آذربایجان از متوسط کشوری به میزان ده درصد و استانهای مرکزی به میزان بیست درصدمهاجرت جوانان استان به علت بیکاری ونبود اشتغال متناسب می باشد

 • صمد

  باسلام.ماليات تكليف است امادراين سيستم معيوب به تعدادي از هموطنان ظلم مضاعف ميشود.

 • محمد

  عجیبه. از همه عجیب تر اظهارات مسئولین هست