تبریزبیدار
پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۱۱:۰۰ شناسه خبر : ۱۰۵۷۶۶۶

افکاری: اگر به پارتی شبانه نروی بیکار می‌شوی

افشاگری بازیگر زن ایرانی از تقسیم نقش ها در پارتی های شبانه!

افکاری گفت: این روزها هر کسی که کمی پول ته جیب خود دارد تهیه کننده می شود و تمام اقوام خود را وارد یک کار می کند و در نهایت یکسری رنگ و حرکات با عنوان فیلم سینمایی و سریال ارائه می دهند.

به گزارش تبریز بیدار پردیس افکاری بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران گفت: با توجه به شرایطی که این روزها بر سینما و تلویزیون حاکم است بسیاری از افراد دچار بیکاری شده اند و در واقع شرایط نابسامانی بوجود آمده است.


وی افزود: افرادی مثل من که باندی ندارند و در مهمانی های شبانه شرکت نمی کنند جای کار ندارند. فکر می کنم دلیل این موضوع هم  مدیریت های اشتباه است که هر کسی که هر کاری دلش بخواهد می تواند انجام بدهد.


افکاری عنوان کرد: این روزها هر کسی که کمی پول ته جیب خود دارد تهیه کننده می شود و تمام اقوام خود را وارد یک کار می کند و در نهایت یکسری رنگ و حرکات با عنوان فیلم سینمایی و سریال ارائه می دهند.


 این بازیگر با اشاره به اشتغال برخی از بازیگران به کار دیگری در کنار بازیگری گفت: از نظر من این کار درست نیست ولی به هرحال عده ای  به خاطر شرایط این کار را می کنند برای مثال برخی از بازیگران مرد رستوران می زنند این هم به خاطر گذران زندگی است.


منبع: میزان