سرویس : فرهنگی و اجتماعی , چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵:۵۲ شناسه خبر : 1061258

پس از تشیع انگلیسی، منحرفان دیگری با پول سعودی؛

دجال بصره در سودای بیعت منافقانه و مزورانه!

در جریان پیاده‌روی اربعین نیز برخی از موکب‌های عزاداری این فرد که با پول‌های سعودی و اماراتی تغذیه‌شده و درصدد افتراق دینی و تشکیک مذهبی در اذهان شیعیان برآمده است، دایر بوده و به زبان‌های مختلف خصوصاً عربی و فارسی برای کذاب بصره بیعت جمع می‌کنند.

دجال بصره در سودای بیعت منافقانه و مزورانه!

سرویس فرهنگی تبریزبیدار؛


پیاده‌روی اربعین در سال‌های اخیر به محلی برای ظهور و بروز هویت تاریخی شیعه و نمادی از  اتحادی بی‌نظیر پیروان اهل‌بیت (ع) از تمامی ملت‌ها و اقوام را بدون توجه به هویت‌های قومی و ملی و تکیه‌بر هویت اسلامی را پدید آورده است.

این هویت تاریخی شیعیان که با استنان و الگو گیری از اهل‌بیت (ع) و مظلومیت‌های بی‌شمار آنان در جهت کسب ارج و ارتقای وجه معنوی و مادی صورت می‌گیرد، در کنار داعشی های آدم‌خوار سلفی، برخی از جریانات التقاطی و انحرافی درون مذهب تشیع اثنی عشری نیز در سال‌های اخیر، محلی برای تبلیغ گسترده خود یافته‌اند.

جریان تشیع انگلیسی و بدیل سازی های پی‌درپی این جریان همچون تعابیر "امام شیرازی" در برابر "امام خمینی (ره)" و قرار دادن جایگاه "مرجعیت"(که هیچ‌کس منکر جایگاه مهم آن در تاریخ تشیع نیست)، در برابر جایگاه ولایت‌فقیه به‌عنوان نیابت امام عصر در عصر غیبت و موج‌سواری روی برخی از سنت‌های مذموم فردی در میان علما در برابر روح اجتماعی قاطبه پیروان اهل‌بیت (ع)، در سال‌های اخیر به محل بحث‌های پیروان اهل‌بیتبیت (ع) تبدیل‌شده است.


اما در کنار جولان جریان موسوم به شیرازی‌ها و تشیع انگلیسی که آفتاب آن در حال غروب و افول است، در بیش از یک دهه گذشته در عراق و در چندین سال گذشته در ایران، جریانی منحرف و مرتبط با سرویس‌های اطلاعاتی دول کفر، نسبت به تبلیغ "یمانی موعود" اهتمام می‌ورزند.

این جریان که توسط فردی کذاب به نام اسماعیل گاطع که با الهام از برخی از روایات شیعی خود را، احمد بن ملیح می‌نامد و مدعی است که به‌دروغ ادعا می‌کند که من با چهار واسطه از اولاد امام عصر (عج) بوده ویمانی موعود هستم و قرار است زمینه‌ساز حکومت عصر ظهور باشم.

این ادعای کذب این فرد معلوم مزدور و کذاب تا بدان جا رسیده است که در ادعایی کذب می‌گوید که وقتی امام مهدی (ع) حکومت تشکیل داد و از دنیا رفت، من و یازده مهدی دیگر امامان بعد از ایشان خواهیم شد.

این ادعای گزافه احمد الحسن کذاب، واجد دگر ستیزی خاصی در جریان خود است و بنا بر سنت وابستگی و انحراف، بسیاری از علمای شیعه و مراجع را منحرف خطاب می‌کند و با در سال‌های اخیر با فریب دادن برخی از شیعیان احساسی در عراق و برخی از شهرهای کشورمان، به‌تازگی در شبکه‌های مجازی به جمع‌آوری بیعت با عنوان منافقانه "البیعةلله" برای این کذاب اهل بصره روی آورده‌اند.

در جریان پیاده‌روی اربعین نیز برخی از موکب‌های عزاداری این فرد که با پول‌های سعودی و اماراتی تغذیه‌شده و درصدد افتراق دینی و تشکیک مذهبی در اذهان شیعیان برآمده است، دایر بوده و به زبان‌های مختلف خصوصاً عربی و فارسی برای این کذاب بصره بیعت جمع می‌کنند.


جریان‌های منحرف و بدعت‌گذار در درون مذهب شیعه اثنی عشری را باید وجوه مختلف یک سکه و تکمیل‌کنندهپازلطراحی‌شده از سوی شیاطین ایادی استکبار برای دور ساختن شیعیان و مومنین از راه هدایتگر امامان آل محمد (ع) و سنت علمای حقیقی پیرو ایشان دانست.

در حدیثی در کتاب جلد 53 بحارالانوار آمده است که "یامفضلکلبیعة قبل ظهور القائم علیهالسلامفبیعتهکفرو نفاقوخدیعة" (هر بیعتی قبل از ظهور قائم علیهالسلام انجام شود آن بیعت، کفر، نفاق، و تزویر است).

براین اساس است که ادعای بیعت در عصر غیبت در مقابل ولایت امام عصر (عج) و ولایت نائب عام وی در وجه ولایت‌فقیه، امری مذموم و بر اساس کفر و نفاق است.

آخرین اخبار

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • راد

  خداقوت سردار.آی گفتی ولی کوگوش شنوادربعضی ها.

 • صابر همجنس خودتان

  ارادتمند تبریز بیداریها

 • مهران تراختورچی

  کاش شورای نگهبان مشخص میکرد که طبق کدوم بند رییس جمهوری که هشت سال رییس جمهور بوده واجد شرایط برا ریاست جمهوری نیست

 • درود بر شرف نمایندگان راست گو و حق گو ، خدایش نمیامرزد قاچاقچان بزرگ کشور را که باعث عدم تولید و بیکاری و فقر و خودکشی و افسردگی و طلاق و ....شده اند

 • شهروند

  عجب این شورا کارهای بزرگی کرده واقعا که.!! از ماست که بر ماست

 • سلام و درود! با تشکر سایت خوبی دارید اخبارتان دارای ارزش خبری است و فقط منحصر به جنجال نیست. فرم سایت هم خوشایند است و جذابیت دارد. تنوع اخبار هم خوب است. موفق باشید.

 • بایدمواظب توطئه ها بود

 • شعار حمایت از تولیدداخلی چی شد ؟

 • مهدی

  این دسگیریها فقط در شورا نبوده بلکه در بدنه شهرداری و اطرافیان شهردار تیز بوده که به آن اشاره نمیشود.

 • علی

  کیفیت چمن خیلی خیلی بده فقط از عکس خوب دیده میشود

 • علی

  به نظر بنده عامل اصلی سقوط ماشین سازی رسانه ها هستند. چرا ؟ چون از بدو ورود ماشین سازی به لیگ برتر مخالف این تیم مردمی بودند و با تکرار شعارهزینه های میلیاردی شهرداری برای ماشین سازی چوب لای چرخ های این تیم محبوب می گذاشتن. رسانه ها به خصوص صدا و سیما که حامی اصلی تراکتورسازی هستند با حمایت های نابه جا از تراکتور( بدون در نظر گرفتن هزینه هایش که از بیت المال خرج می کند یا نه) در مسیر موفقیت ماشین سازی سنگ اندازی می کردند. من از سال 54 طرفدار تیم ماشین سازی هستم در طی این سال ها رسانه ای ندیده بودم که بر علیه ماشین سازی موضع بگیرد. اما در این سال های تنهایی تیم محبوب ماشین سازی و اوج گیری رقیب آن به کمک رسانه ها و مسولان ( که شعار پهلوان زنده را عشق است ) سر می دهند شاهد هجوم های نا جوانمردانه افراد به خصوصی در مورد تیم ماشین سازی هستیم. این افراد( آنهایی که بر علیه تیم مصاحبه می کنند و یا انهایی که برعلیه این تیم می نویسند) دوست ندارند ماشین سازی باشد وبه همین دلیل شهردار محترم را به حیف و میل بیت المال متهم می کنند. و ناجوانمردانه از ایشان می خواهند از حمایت تیم ماشین سازی دست بکشند. البته این افراد وابسته به تیم تراکتور هستن و از افراد سیاسی که می خواهند در مواقع رای گیری از حمایت تماشاگران آنها بهره مند شوند. ماشین سازی در این مقطع زمانی دشمنان زیادی دارد.خداوند به کسانی که می خواهند به این تیم مردمی کمک کنند عزت دهد کار خیر آنها در تاریخ ورزش شهر تبریز ثبت خواهد شد. و همجنین کار کثیف عده ای از افراد که نمی خواهند شناسنامه فوتبال تبریز یعنی ماشین سازی کبیر جان بگیرد نیز در تاریخ ورزش تبریز ثبت خواهد شد.خدا عمر طولانی به استادآقای ابراهیم افشار عطا نماید که بعد از سال ها هنوز هم ماشین سازی را از یاد نبرده . وقتی مقاله (نیم قرن زندگی با ماشین سازی ) ایشان را مطالعه کردم از خوشحالی گریه ام گرفت. ایشان حالا از تاریخ نویسان بزرگ ورزش کشور هستند .از ایشان می خواهم جواب این افراد یاوه گو را با قلم شیوایش بدهد.انشااللله

 • ایلقار

  اولا تسلیت به آذربایجان و شراکت ما در غم از دست رفته گان در حادثه جانگداز سیل و تبریک میگم به آذربایجان بخاطر برد تیم فوتبال تراختور!!! آذربایجان باشین ساغ اولسون و سون کدرین و باش بلان اولسون! حورمتلی وطنداشلاریم و بوتون باشآباش آذربایجانیم بیز سیزین کدریزده کدرلی و اوره آغریزدا بیر و دردلی و کدرلییگ" تانری یاردیمجیز اولسون وبیزده ألیمیزدن گئلن یاردیملاری % یئتیره جئیگ% سیزه سوز وئریرم یاشاسین آذربایجان تانری جانین ألدن وئرنلره رحمت ألئسین! دوم به آقای منصوریان تبریک میگم که تیم خوبی داشت و متشکرم از بازیکناش که هماهنگ نبودند...

 • یاشار

  پسر كو ندارد نشان از پدر تو بيگانه خوانش مخوانش پسر

 • سلام-استاندار وفرماندارآذرشهر و...به احترام مردم استعفاء دهند توجیه درست نیست ودر صورت اصرار بر حرف خود مجلس شورا هیئت تحقیق بفرستند

 • شرکت آرمانی پایا

  ممنون بابت سایت بسیار خوبتون

 • احد

  خدا خودش باید به ما و بچه هایمان رحم کنه با داشتن چنین مسولانی . وای به حال بچه های بدبخت خانواده های نیازمند.آخه اگه اون خانواده نیازمند پول داشت منت کادر بیمارستان دولتی را نمیکشید تورو خدا کمی هم خدا را بالای سرتان ببینین

 • مگر تولیدکنندگان خارجی درکشور خودشان پول آب و برق و کارگر وبیمه و مالیلت نمیپردازند؟ مضاف برا ینها هزینه حمل و .. اضافه تر هم میپردازند مشکل اینها نیستند برادر من.

 • سلام-اگر همان نفرات با انگیزه که باعث صعود تیم ماشین به لیگ برتر شدند حفظ می شد بدون شک نتیجه بهتر از این می شد

 • بایراق

  سلام-تلوزیون تهران زودتر از مسئولین ورسانه های منطقه آذربایجان در مورد دروغ بودن کشته شدن برخی به علت تماشای سیل اطلاع رسانی کرد مسیر عبور دور زدن غیر قانونی زیر پل مسدود نشده بود

 • یک کارشناس از تبریز

  مشکل اساسی واحدهای تولیدی بازاریابی در سطح جهانی و واردات مواد اولیه اساسی می باشد و تسهیلات بانکی تنها 10% مشکلات واحدهای مذکور می باشد