سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶:۰۸ شناسه خبر : 1062279

دعوای انتخاباتی یا تاراج دست رنج مردم؟

ایران هم سوریه می شد اگر .....؟!

گفته های جانشین سازمان اطلاعات سپاه در نشر حقایق حصرسران فتنه که روزگاری یار انقلاب بودند و امروز دشمن نانجیب، پاسخ به کسانی است که در طول سالهای اخیر بی توجه به حقایق و فجایع سال 88، فتنه را به دعوای انتخاباتی تنزل می دهند و برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود حتی حاضرند ایران را شبیه سوریه کنند.

ایران هم سوریه می شد اگر .....؟!

سرویس سیاسی تبریزبیدار؛


امنیت یکی از شاخصه های اصلی توسعه پایدار معرفی می شود چرا که در سایه این شاخصه مهم است که برنامه ریزی اجتماعی، پیشرفت اقتصادی و سرمایه گذاری و رشد مولفه های فرهنگی امکان پذیر است. بر همین اساس است که هر کشوری که می خواهد در مسیر پیشرفت قرار گیرد در تقویت زیر ساخت های امنیتی چه در بعد داخلی و چه در برابر تهدیدات خارجی خود را ایمن می کند.

مردم ایران که پس از سالها تحمل رنج و تحقیر بیگانگان در اثر بی کفایتی شاهان و ملوکان، مسیر خود را انتخاب و نظامی جدید بر اساس اسلام ناب و به دور از وابستگی به قدرت های غربی و شرقی بنیان نهاده به خوبی اهمیت امنیت را درک کرده اند. مردمی که حوادث و ناامنی های تحمیلی سالهای اولیه انقلاب توسط گروهک های وابسته به دشمن و جنگ ناجوانمردانه رژیم بعث عراق را به چشم خود دیده اند و در این راه با بسیج نیروهای مردمی و رهبری بر این چالش ها یکی پس از دیگری فائق آمده اند ، امروز ایران به برکت همین مقاومت در جزیزه آشوب غرب آسیا ساحل آرامش دارد. 

علیرغم اینکه سالهای دفاع مقدس درس خودباوری به ما داد  ولی همه متفق القول اند که جنگ ره آوردی ناخوشایند است .هر چند این مردم ثابت کرده اند که ترسی از این آوردگاه ها ندارند و تنها چند سال پس از دفاع مقدس با ارسال نیروهای مستشاری خود به بوسنی، قره باغ، لبنان، افغانستان و امروز در عراق و سوریه درس مقاومت مردمی را آموزش  می دهند تا این کشورها هم که در سایه زیاده خواهی و دسیسه های دول غربی و عربی به بیماری نا امنی و جنگ داخلی مبتلا شده رهایی یابند.

از قضا چرخ روزگار گذشت و دسیسه های دشمن علیه مردم ایران بار دیگر خود را نشان داد ولی این بار در لباس یاران انقلاب. فتنه 88 که به گواه اسناد از سالها قبل طراحی شده بود به بهانه درگیری های سیاسی حول انتخابات، کشور را تا لبه پرتگاه برد و ایرانی که به امنیت پایدار خود می بالید به یکباره با حماقت ها و دسیسه ها خارجی عرصه ی جولان دشمنانی شد که در ظاهر باهم در تضاد بودند اما گویا همه با محوریت سرنگونی این نظام زیر پرچم لندن،واشنگتن و تل آویو خصومت های ظاهری را کنار گذاشته و به صحنه آمدند.

 با مدیریت مدبرانه و هدایت گونه  رهبر معظم انقلاب سعی شد که حساب سران این جریان شوم از دشمنان جدا شود، اما مرور حوادث 8 ماهه نشان داد که این یاران سابق  انقلاب مسیر بی بازگشت را انتخاب کرده اند و با حمایت های شرم آور از اقدامات شنیع در حوادث مختلف از روز قدس 88 تا عاشورای آن سال، عملا  حساب خود را از درگیری های سیاسی جدا کردند، در این شرایط این  مردم بوده که  به صحنه آمدند و نهم دی را خلق کردند و پاسخ محکم به فتنه گران دادند. اما بازهم نظام اسلامی با رافت و برخورد نکردن با این معارضان به ظاهر سیاسی راه بازگشت  عذرخواهی در برابر ملت را برای آنها باز می گذارد.

با وجود روشن شدن پشت پرده حوادث آن سال، سران فتنه  از آزادی های بی حد و حصر خود  بر علیه امنیت مردم سو استفاده می کردند، آتش فتنه ای که در ایران خاموش شده بود بر جان سوریه افتاد.جنگ های داخلی سوریه با بهانه های سیاسی آغاز شد و سران فتنه در 25 بهمن 89 از مردم می خواهند همنوا با معارضان سوری به خیابان ها بیایند و با این حرکت عملا چراغ سبز خود را به آمریکا، عربستان سعودی و اسرائیل ( صحنه گردانان بحران سوریه) نشان داده و اعلام می کنند که  برای کشاندن ایران در باتلاقی شبیه بحران سوریه آمادگی کامل دارند.بیراه نبود که  عبدالمالک ریگی و  فرقه تروریستی رجوی از فتنه به پا شده در سال 88 سراسر حمایت می کردند! و  در این شرایط است که شورای عالی امنیت ملی، برای حفظ امنیت انقلابی  که مردم سالها برای بدست آوردن خون دل ها خورده اند سران فتنه را به حصر خانگی با امکانات vip محکوم می کند تا شاید آنها که به هر  بهانه ای حاضرند امنیت  مردم را به قهقرا ببرند چند صباحی تا آخر عمرشان را در بزرخ زندگی کنند تا بفهمند که امنیت چیست!؟ 

گفته های جانشین سازمان اطلاعات سپاه در نشر حقایق حصرسران فتنه که روزگاری یار انقلاب بودند و امروز دشمن نانجیب، پاسخ به کسانی است که در طول سالهای اخیر بی توجه به حقایق و فجایع سال 88، فتنه را به دعوای انتخاباتی تنزل می دهند و برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود حتی حاضرند ایران را شبیه سوریه کنند.


آخرین اخبار

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • اصل نجاری

  خسته نباشید خدمت جناب دکتر خدادادی و همکارانشان در هیئت نظارت.مردم آذربایجان هیچ وقت جدیت و تعصب و حساسیت شما را به مسائل استان از یاد نمیبرد و قطعا در مورد تایید صلاحیت افراد ثبت نام کنندگان نهایت دقت را خواهید کرد.تا ان شاءالله شاهد حضور افرادی باشیم که به اهداف و آرمانهای انقلاب و خون شهداء پایبند هستند.

 • جواد فقیهی

  کل مجموعه شهرداری بهتر می توانست باشد نه فقط گردشگری.

 • همشهری

  سلام و عرض ادب خدمت تمام مسئولین تبریز بیدار و تبریک عید به همشهریان و شما بزرگواران. تا روز انتخابات میشه همه از حاشیه شهر و بافت فرسوده و بافت تاریخی حرف میزنند ولی روز عمل و کار همه از سرمایه گذاری در مناطق ثروتمند مثل پروژه اطلس حرف میزنند. انصاف هست ربع رشیدی و دو کمال به اون عظمت را گذاشتیم تا کاملا تخریب شوند و بعدش بیاییم از مجتمع های تجاری چند صد میلیاری صحبت کنیم. آقا مسیرگشائی سیلاب قوشخانه را چیکار کردید طی این 4 سال؟(فقط راکد ماند). اتوبان پاسداران همونطوری موند. خروجی یوسف اباد بدترین نمای شهری را دارد در حالیکه بیشترین تردد را دارد. خانه های شهرداری در شهرک ارم را چطور؟ خیابان طالقانی، مارالان و امامیه چیکار کردید؟ چرا ترمینال تبریز هر روز یه تصمیم را پذیرا هستش؟ بحث مترو یا ... خیابان عباسی اولین خیابان پرتردد شهر کدام مرحله هستش؟ پروژه آیسان چرا تمامی ندارد؟ ساماندهی گورستان ها چطور هستش؟ گورستان مارالان و ملک عباسی در بدترین وضعیت خود به سر میبرد. و هزاران مورد دیگر و بقولی بفرمایید کارهایی که نکردید را بگید!!!!!!!!!!!!

 • اطلاعاتی ها تو رو خدا به کسانیکه بد سابقه هستند صلاحیت ندهید نگذارید این فاسدان دوباره مدیریت شهری را به دستان نالایقشان بگیرند. سربازان گمنام آقا چشم امید هزاران رنجکش تبریزی به شماست. اجازه ندهید.

 • اگر من جای اعضای فعلیرشورآ بودم هیچوقت به خودم اجازه ثبت نام دوباره را نمی دادم.

 • طراحی سایت

  خیلی جالب بود ممنون

 • طراحی سایت

  ممنون از مطلب خوبتان

 • طراحی سایت

  ممنون واقعا جالب بود

 • بهرام

  دوستان سخنان برخی از شهروندان معقول که کیفیت اجناس خوب است، تنوع زیاد است، برخورد فروشندگان خوب است و... اما به چه قیمتی؟! ما اگه میخواهیم فرزندانمان در آینده راحت باشند باید کالای ایرانی بخریم...

 • حسین

  امیدوارم روحانی از اریکه قدرت بیفته

 • امیر

  سال سختی بود. سال سخت

 • ل

  سال خوب بود. حال کردم کلا

 • بایراق

  سلام-از مسلمانی به دور است که در مورد اشخاص گنگ سخن بگویندباید جرم افراد همانگونه که در دادگاه ثابت شده اعلام گردد در غیرآن خود این گونه گفتار دامن زدن به شایعه وخود فساد است والبته گناه

 • محمد حسین

  ایران نباید در این برهه کشور بزرگ مسلمان ترکیه را در مقابل حملات ناجوانمردانه کافران اروپایی تنها بگذارد . ما ملت ایران هر گز نباید ایام بد اقتصادی ایران را که با محاصره اقتصادی در دوران جنگ تحمیلی غربی ها و در راس اش آمریکا بر کشورمان اعمال شده بود و تنها رگ حیاتی اقتصادی کشور از طریق ترکیه و با کمک ترکیه به داد ایران رسید رو فراموش کنیم . هر چه باشد ترکیه کشور مسلمانی هست و با کشور ایران هم مرز هست و مشترکات بسیاری با ما دارد در چنین شرایطی پشت کردن به ترکیه کمال نامردی بشمار خواهد رفت

 • ستایش محمدیان

  ما با راهیان نور خیلی خوش گذشت به ما خیلی ممنون از زرحمتکشان این کارها

 • احمد

  خیلی عالی هست ماهم قراره بریم

 • حسن

  سلام-در سرشماری جدید جمعیت شهرهای و کل آذربایجان چقدر اعلام شده

 • سال فوق العاده هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ فرهنگی الکی مثلا وضع ملت خوبه خخخخخخخخخخ

 • محمد

  سال تاسف برای شورای شهر و شهرداری تبریز بود. سهم خواهان سهم خودشونو نگرفتن و هرجلسه تو شورا حاشیه ایجاد کردن. افرادی که سهم گرفتن هم خفه شده بودن. همین

 • سال سختی بود از هر لحاظ. کاش سال 96 بهتر باشه