تبریزبیدار
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۴:۳۳ شناسه خبر : ۱۰۷۵۶۱۷

حجت الاسلام برگی در گفتگو با تبریزبیدار:

ادب محمدباقر منصوری مورد اذعان همه بود / علاقه عجیبی به یادواره های شهدا داشت

حجت الاسلام برگی در خصوص سیره اخلاقی مداح اهل بیت(ع) مرحوم حاج محمدباقر منصوری گفت:ادب او مورد اذعان همه بود.

حجت الاسلام رسول برگی در گفتگو با تبریز بیدار  در خصوص سیره اخلاقی مداح اهل بیت(ع) مرحوم حاج محمدباقر منصوری گفت: سابقه آشنایی بیش از 10 ساله و ارتباط صمیمی با این مداح با اخلاص داشتم و در مراسمات متعددی در تبریز، اردبیل، زنجان، ارومیه و همدان بنده بعنوان سخنران و آن مرحوم بعنوان مداح در کنار هم حضور داشتیم.

وی افزود: صفا، صمیمیت و اخلاق منصوری همیشه جلوی چشم بوده و ادب او مورد اذعان همه هیاتی ها بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در خصوص سیره مداحی آن مرحوم گفت: همیشه سعی داشت هر چه می خواند مستند باشد. شور، صوت، لحن و تعصب او به اهل بیت(ع) ممتاز بود.

وی به مداحی حماسی آن مرحوم در تجمع انقلابی های اردبیل گفت: آن مداحی باشکوه عربی و ترکی منصوری در آن مقطع و رجز خوانی برای دشمن صهیونیست، نشان از بصیرت و شور انقلابی او داشت.

این خطیب شهیر همچنین به مداحی منصوری در حضور رهبر انقلاب اشاره کرده و خاطر نشان شد: آن مداحی شورانگیز و نشستن مودبانه وی در کنار رهبر انقلاب، نشانه ادب و احترام وی به مقام ولایت بود.

وی ادامه داد: آن مرحوم مقید به واجبات بوده و صدای خود را وقف اهل بیت(ع) و اباعبدالله الحسین(ع) کرده بود و فقدان او مصیبت بزرگی به جامعه مداحی از جمله اردبیل است.

حجت الاسلام برگی ارادت منصوری به شهدا را یادآور شده و افزود: علاقه عجیبی به یادواره های شهدا داشت و همواره سعی می کرد حضور در یادواره شهدا را مقدم بر دیگر مراسمات کند. همچنین ارادت خاصی به شهدای مدافع حرم داشت.

وی با تاکید بر حزب اللهی و انقلابی بودن منصوری گفت: آن مرحوم در اغلب برنامه ها کنار آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در اردبیل حضور داشت که نشانه انقلابی و بابصیرت بودن او بود.

 

اخبار مرتبط:

حاج محمدباقر منصوری به لقاءالله پیوست

قربانی: مرحوم منصوری هیچگاه غرور نفروخت