تبریزبیدار
سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۱:۴۰ شناسه خبر : ۱۰۷۶۰۹۳

واکنش نمایندگان تبریز به ادعای نماینده مشهد در گفتگو با تبریزبیدار:

فرهنگی: مشکل پژمانفر دعوای «چرا تبریز و مشهد نه» است / صحه گذاری پزشکیان بر پاسخ فرهنگی

فرهنگی در گفتگو با تبریزبیدار به اظهارات نماینده مشهد در خصوص دست داشتن دو نماینده تبریز در واگذاری ایران ایرتور واکنش نشان داد و پزشکیان نیز بر آن صحه گذاشت.

محمدحسین فرهنگی در گفتگو با تبریز بیدار در واکنش اظهارات حجت الاسلام پژمانفر نماینده مشهد گفت: ماجرا از این قرار است که خریدار قبلی ایران ایرتور یک شرکت مشهدی بود که نتوانست به تعهدات خود عمل کند و خلع ید شد و از طرف دیگر خریدار جدید اهل تبریز (آقای شکاری) در مزایده شرکت کرده و بنده می شود.

خریدار مشهدی به تعهدات خود عمل نکرد

وی به حضور خریدار تبریزی ایران ایرتور در دفتر خود اشاره کرده و ادامه داد: من با ایشان صحبت کردم و شایعه های مطرح شده در مورد تخلفات احتمالی در واگذاری را از وی پرسیدم و ایشان نیز توضیحاتی دادند و بعد از اخذ کتبی اظهارات خریدار، آنها را به حجت الاسلام پژمانفر منعکس کردم.

نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس خاطر نشان کرد: مساله فیمابین من و آقای پژمانفر فقط در همین حد بوده اما ایشان در این مدت حتی پاسخ سوالات ما را نمی دهد.

وی در پاسخ به این سوال که ریشه این موضوع دعوای «چرا تبریز و مشهد نه» است؛ گفت: جمع بندی من تا این لحظه همین است و تاکنون جوابی از سوی آقای پژمانفر نرسیده است.

فرهنگی با تاکید بر اینکه پژمانفر مدافع شرکت مشهدی است، خاطر نشان کرد: این شرکت به تعهدات عمل نکرد و نتوانست بدهی ها را تسویه کند.

در ایام انتخابات برخی افراد علاقمند به جوسازی هستند

وی در پاسخ به این سوال که آیا بطور هماهنگ با پزشکیان دیگر نماینده مردم تبریز در مجلس پیگیر این موضوع بودید، افزود: بنده بطور جداگانه با خریدار صحبت کردم و ظاهرا آقای پزشکیان هم با ایشان صحبتی داشته اند و در مورد جزئیات آن دیدار بهتر است خود ایشان توضیح دهند.

این نماینده مجلس اذعان داشت: در ایام منتهی به انتخابات برخی افراد علاقمند به جوسازی هستند تا خودی نشان دهند و باید نسبت به مسایل دقت داشت.

در ادامه تلاش های تبریزبیدار برای برقراری ارتباط با مسعود پزشکیان دیگر نماینده مردم تبریز در مجلس که توسط نماینده مشهد مورد اتهام قرار گرفته، به نتیجه نرسید اما صفحه اینستاگرامی منتسب به نائب رئیس مجلس در ذیل توضیحات یک کاربر که گفته بود دعوای پژمانفر بر سر مشهدی نبودن خریدار است، با یک کامنت اظهارات فرهنگی را بصورت تلویحی تایید کرده است.

گفتنی است حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس مدعی شده است: مسعود پزشکیان من را به دفترش برد و به شدت تلاش داشت تا پیگیری‌های بنده را متوقف کند ضمن اینکه در این دفتر من را با مسئولین و خریداران ایران ایرتور مواجه کرد و به دنبال کدخدامنشی برای پایان پذیرفتن این قضیه بود. که امیدوارم پزشکیان و فرهنگی نماینده تبریز با همان جدیتی که پیگیر حقوق آقای شکاری خریدار ایران ایرتور هستند بعد از روشن شدن حقایق در افکار عمومی توضیحاتی را ارائه کنند.


نظرات

تبریزلی
IR

باز به شرافت پزشکیان و فرهنگی که از حق آذربایجانیها دفاع کردند و نذاشتن این شرکت به مشهدیهایی که نتونستن به تعهداتشون در خرید این شرکت عمل کنن برسه

رضا
IR

دوستان تبریز بیدار اخلاق رسانه اقتضا می کند تا موضع گیری اخیر آقای پژمان فر را هم منعکس کنند که آقایان فرهنگی و پزشکیان با استفاده از اهرم دوقطبی قومیت ها می خواهند جناب پژمان فر را متهم به دفاع از خریدار مشهدی کنند و خود را از اتهام حمایت از تخلف در واگذاری تبرئه کنند!!!!