تبریزبیدار
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۲۹:۲۶ شناسه خبر : ۱۰۷۶۲۶۲

ماراتن تبریز و اصفهان در ایستگاه سوم لیگ فوتبال؛

حتی مصدومیت و خستگی بازیکنان هم دنیزلی را نگران نمی کند

تیم های فوتبال تراکتور و ذوب آهن در هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشور در فولادشهر اصفهان به مصاف هم می‌روند.

به گزارش تبریز بیدار ، تیم های فوتبال تراکتور تبریز و ذوب آهن اصفهان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشور فردا (یکشنبه) در فولادشهر اصفهان به مصاف هم می‌روند.

از نکات جالب توجه این مسابقه تقابل تعدادی از بازیکنانی است که سابقه پوشیدن پیراهن تیم های مقابل را در کارنامه دارند.


هادی محمدی، مسعود ابراهیم‌زاده، میلاد فخر الدینی، قاسم حدادی‌فر، احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی مهدی‌پور هشت بازیکن ذوب آهن هستند که پوشیدن پیراهن تراکتور را تجربه کرده‌اند.

در سمت دیگر نیز رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، اکبر ایمانی و رضا شکاری چهار بازیکن کنونی تراکتور هستند که پیش از این در تیم ذوب آهن بازی کرده‌اند.

سنگینی کفه آمار به نفع ارتش سرخ


دو تیم تراکتور و ذوب آهن تاکنون 22 بار در طول لیگ برتر به مصاف هم رفتند که تراکتور آمار بهتری را برجای گذاشته است.

تراکتور توانسته تاکنون هشت بار ذوب آهن را در لیگ برتر شکست دهد و در سوی دیگر نیز ذوب آهن هفت پیروزی به دست آورده و هفت بازی این دو تیم نیز به تساوی رسیده است.

آمار 30 گل زده برای تراکتور و 29 گل زده برای ذوب آهن در تقابل‌های این دو تیم در لیگ برتر به ثبت رسیده است که از این حیث تراکتور عملکرد بهتری دارد.

پر گل‌ترین بازی این دو تیم در بازی رفت لیگ پانزدهم در ورزشگاه یادگار امام (ره) با نتیجه چهار بر چهار به ثبت رسیده است که تونی اولیویرا در آن دیدار سرمربی تراکتور و یحیی گل محمدی نیز سرمربی ذوب آهن بود.

تراکتور فصل گذشته در بازی رفت توانست این تیم را با نتیجه پر گل چهار بر یک در تبریز شکست دهد اما در بازی برگشت در اصفهان با نتیجه دو بر صفر مغلوب حریف خود شد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه ذوب آهن یکی از تیم‌های مطرح لیگ برتر  است، می گوید: امیدوارم هواداران اصفهانی بازی بسیار خوبی را شاهد باشند. معتقدم نتیجه بازی با ذوب آهن، ما را به ادامه‌ کار خوش بین و یا نا امید نمی‌کند. بنده به بازیکنان و هوادارانمان اعتماد دارم و مدیریت تیم نیز همواره در کنار ما حضور دارد.

مصطفی دنیزلی در خصوص وضعیت بازیکنان تیمش می گوید: اکبر ایمانی به تمرینات گروهی تیم اضافه شده و مازولا نیز تحت درمان قرار دارد. این هفته یک بازی ملی هم برگزار شد که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، رشید مظاهری و احسان حاج‌صفی سفر طولانی به هنگ کنگ داشتند و از این رو خسته هستند. 

سرمربی تراکتور با اشاره به حضور علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی ذوب آهن بیان می کند: بنده علاقه زیادی به منصوریان دارم و به خاطر رویارویی با این مربی خوشحال هستم. می‌خواهم تراکتور خوبی را برای مردم اصفهان به نمایش بگذارم و در این راستا هر چه از دستمان بر می‌آید را انجام می‌دهیم.

تراکتور در فولادشهر تنها نمی ماند

تراکتور در این بازی خارج از خانه تنها نخواهد ماند چرا که با هماهنگی های باشگاه، پرشورهای آذربایجان می‌توانند کاروان تراکتور را در سفر به اصفهان همراهی کنند.

بر اساس اعلام باشگاه  هواداران می‌توانند با تهیه بلیط هواپیمایی آتا، همراه کاروان تراکتور عازم اصفهان شوند.

.