تبریزبیدار
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰:۱۵ شناسه خبر : ۱۰۷۶۶۱۹

گزارشی که استاندار و پزشکیان را پای پروژه کشاند؛

مطالبه تخفیف یافته سهندی ها: تا زمستان یکی از مسیرها افتتاح شود

استاندار آذربایجان شرقی که پیش تر از افتتاح این شریان مهم ارتباطی تا پایان شهریور ماه خبر داده بود، این بار به وعده تسریع در اتمام بسنده کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، گزارش های انتقادی این سایت خبری و دیگر رسانه ها در خصوص خلف وعده دولت برای افتتاح آزادراه تبریز سهند تا پایان شهریور ماه، استاندار آذربایجان شرقی و نائب رئیس مجلس را به محل پروژه کشاند.

محمدرضا پورمحمدی در حاشیه این بازدید بر ضرورت تسریع در اتمام عملیات اجرایی تاکید کرده و گفت: بهره‌برداری از این آزادراه یکی از مطالبات بحق مردم استان است که نقش بسیار موثری در کاهش مدت زمان سفر در منطقه و دسترسی اسکو و سایر شهرهای منطقه به مرکز استان خواهد داشت.

استاندار آذربایجان شرقی که پیش تر از افتتاح این شریان مهم ارتباطی تا پایان شهریور ماه سالجاری خبر داده بود، این بار به وعده تسریع در اتمام بسنده کرد.

حضور پزشکیان در کنار استاندار در حاشیه این بازدید از آنجایی مهم است که چندی قبل فیلمی در کانال اطلاع رسانی تبریزبیدار در تلگرام و اینستاگرام منتشر شد که حکایت از یک بام و دوهوای پیمانکار طرح در دو دیدار جداگانه با نمایندگان مردم تبریز داشت.

پزشکیان در این دیدار منتقدین را مورد هجمه قرار داد و عنوان کرد: در استان ۵۰۰ کیلومتر آزادراه داریم که این میزان در کل کشور ۱۲۰۰ کیلومتر است. منتقدین غیر از انتقاد و ناسزا حرف دیگری بلد نیستند. (فیلم را اینجا ببینید +)

ساکنان شهر جدید سهند در گفتگو با تبریزبیدار گلایه های مکرر خود از تعویق در افتتاح این آزادراه را اعلام و خواستار توجه جدی مسئولین به این پروژه مهم شده اند.

یک شهروند سهندی در این خصوص به تبریزبیدار می گوید: ما اهالی سهند از سایت تبریزبیدار خواستاریم تا پیگیری های مکرر خود در مورد این پروژه را از استاندار و مسئولین شهر سهند پیگیری نمایند، بلکه تا فصل زمستان حداقل یکی از مسیرهای رفت یا برگشت افتتاح شود.

Image title


وی تصریح می کند: ترافیک، تصادف، تلف شدن زمان مردم و آسیب های دیگر از جمله مشکلات مسیر فعلی تبریز-سهند است.

گفتنی است با توجه به جمعیت ۱۳۵ هزار نفری شهر جدید سهند، این طرح در زمره اولویت های طرح های توسعه استان قرار گرفته است، اما به علت تاخیر طولانی در بهره برداری از آن، گویا به مطالبه دست نیافتنی و دور و درازِ مردم منطقه تبدیل شده است.


در همین باره بخوانید:

آزادراه «تبریز - سهند»؛ وعده‌ها پشت‌ هم اتوبان شد!

نظرات

حمید
US

در دو روز گذشته در مسیر فعلی پرپیچ و خم و خطرناک سهند 2خودرو از مسیر خارج شده اند و متاسفانه خبرهای خوشی از سرنشینان این دو خودرو به گوش نمی رسد... جواب خون این عزیزان را چه کسانی پاسخگو خواهند بود.... از تبریز بیدار بابت پیگیری آزادراه تبریز-سهند متشکریم....

ایوب اورنگی
US

از مسولان خواهش میکنم وعده دروغ ندهند من خودم رفتم از دو طرف اتوبان را مشاهده کردم دو تا از پلهای بزرگ چهل درصد از کارش مانده اگرشبانه روز کارکنند شاید آخر سال تمام بشود

ایوب اورنگی
US

از مسولان خواهش میکنم وعده دروغ ندهند من خودم رفتم از دو طرف اتوبان را مشاهده کردم دو تا از پلهای بزرگ چهل درصد از کارش مانده اگرشبانه روز کارکنند شاید آخر سال تمام بشود

محمد عبدی
IR

بنده تیرماه از این پروژه از طرف اندیشه تا سهند بازدید کردم تقریبا ۹کیلومتر به طور کامل مونده آن طور که پیش بینی کردم دکتر کار همینطور پیش برود ۱۰سال دیگر طول خواهد کشید.