تبریزبیدار
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳:۲۳ شناسه خبر : ۱۰۷۶۶۳۲

اظهارات جالب تنها بانوی حاضر در تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان؛

«یو»: بانوان در ایران جایگاه و احترام ویژه ای دارند

تنها بانوی حاضر در میان شرکت کنندگان و میهمانان سی و چهارمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان محسوب می شود، گفت: بانوان در ایران جایگاه والایی دارند و از احترام ویژه در جامعه برخوردار هستند.

به گزارش تبریز بیدار ، «ای وای یو»، بانوی مالزیایی و همسر مالک باشگاه دوچرخه‌سواری حاضر در تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان در جمع خبرنگاارن گفت: در چند روز گذشته متوجه این نکته شده‌ام که بانوان در ایران جایگاه والایی دارند و از احترام ویژه در جامعه برخوردار هستند.

«یو» که تنها بانوی حاضر در میان شرکت کنندگان و میهمانان سی و چهارمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان محسوب می شود، افزود: من تنها خانمی هستم که در این تور حضور پیدا کرده‌ام و فرهنگی که در اینجا دیدم، این است که در ایران به خانم‌ها ارزش زیادی قائل می‌شوند و با من در همه جا با احترام رفتار کردند.

 حرف‌های بسیار بدی درمورد ایران شنیده بودم

وی اظهار داشت: من اولین باری است که به ایران و تبریز سفر می‌کنیم و این شهر را بسیار زیبا دیدم، ضمن اینکه مردم آن فرهنگ بسیار بالایی دارند.

«یو» اضافه کرد: من به دلیل ماهیت کارم، ناگزیر از حضور در جمع مردان می باشم، ولی هیچ مشکلی برایم پیش نیامده است.

وی یادآوری کرد: قبل از آمدنم به ایران، حرف‌های بسیار بدی درمورد این کشور شنیده بودم، ولی دیدم که کاملا برعکس است و مردم و کشور ایران بسیار فوق‌العاده اند.