تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹:۵۷ شناسه خبر : ۱۰۷۶۶۹۷

«آچیق سوز» از عراق با نماینده ولی فقیه در استان؛

روایت حجت الاسلام آل هاشم از حضور پرشور زائران جمهوری آذربایجان در کربلا

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم از طریق برنامه «آچیق سوز» رادیو برون مرزی آذربایجان شرقی با تاکید بر حضور پرشور زائران جمهوری آذربایجان در زیارت اربعین گفت: راهپیمایی اربعین مایه عزت مسلمانان تمامی کشورها است.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم از طریق رادیو برون مرزی تبریز از کربلا با مردم جمهوری آذربایجان سخن گفت.

امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی که به کربلای معلی مشرف شده است، در گفتگوی تلفنی با رادیو برون مرزی تبریز، حال و هوای زائران حسینی را که امسال زودتر از سال های قبل به زیارت اربعین شتافته اند، برای مخاطبان رادیو برون مرزی در جمهوری آذربایجان تشریح کرد.

وی از طریق برنامه «آچیق سوز» رادیو برون مرزی آذربایجان شرقی با تاکید بر حضور پرشور زائران جمهوری آذربایجان در زیارت اربعین گفت: راهپیمایی اربعین مایه عزت مسلمانان تمامی کشورها است و این راهپیمایی هر سال نسبت به سال ما قبل، شکوه و عظمت بیشتری می یابد.

حجت الاسلام آل هاشم خاطر نشان کرد: مسیرهای راهپیمایی اربعین، همه ساله جلوه های تازه ای از حضور مردم و جوانان و نخبگان و انسان های با انگیزه را به نمایش می گذارند.