تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۸:۱۵:۱۵ شناسه خبر : ۱۰۷۶۷۰۲

سردار خرّم در کربلا:

هماهنگی ها برای نیاز مردم آذربایجان به مکانی برای برپایی موکبی عظیم هماهنگی انجام شد

فرمانده سپاه عاشورا گفت: خوشبختانه امام جمعه عزیز تبریز و نماینده رهبر انقلاب در آذربایجان‌شرقی در اینجا حضور دارند و به موکب‌ها سرکشی کرده و دیداری نیز با امام جمعه عزیز کربلا داشتند و در خصوص نیاز مردم آذربایجان به مکانی برای برپایی موکبی عظیم هماهنگی انجام دادند.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا در حاشیه سفر به کربلای معلی گفتگوی تلفنی با رادیو برون مرزی تبریز اظهار داشت: حال و هوایی که امروز در کربلا و نجف و مسیر بین نجف تا کربلا دیده می‌شود سرشار از معنویت، عشق، ایمان، وحدت و یکپارچگی است.

وی ادامه داد: به لطف پروردگار پرچم جهان اسلام در این مسیر بدون اینکه ملیت‌ها مشخص شود، برافراشته شده و این قلب‌ها به برکت امام حسین(ع) در سراسر نجف تا کربلا به هم وصل شده‌اند که شکوه و عزت مردم مسلمان را نشان می‌دهد.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به آغاز زودهنگام پیاده روی امسال گفت: خوشبختانه امام جمعه عزیز تبریز و نماینده رهبر انقلاب در آذربایجان‌شرقی در اینجا حضور دارند و به موکب‌ها سرکشی کرده و دیداری نیز با امام جمعه عزیز کربلا داشتند و در خصوص نیاز مردم آذربایجان به مکانی برای برپایی موکبی عظیم هماهنگی انجام دادند.

وی افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم همچنین با مسئولین شهر کربلا نیز دیداری داشتند و تمام اینها نوید این را می‌دهد که در آینده‌ای نزدیک مردم آذربایجان پرشکوه‌تر و با عظمت بیشتر از این فیض الهی بهره‌مند شوند. این لطف الهی به برکت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و ائمه اطهار است.

سردار خرّم با بیان اینکه هیچ مشکلی وجود ندارد و هرکس هرچه دارد را به میدان و احسان می‌دهد، عنوان کرد: هرکس با هر توانی به زائرین امام حسین(ع) در خاک پاک کربلا خدمت می‌کنند و اگر برخی مشکلات وجود دارد به برکت امام جمعه تبریز حل می‌شود تا سالهای آینده شاهد حضور بیشتر مردم عزیز باشیم.

وی تاکید کرد: خداوند به این مردم خیر و برکت دهد که با حضور باشکوهشان در صفحات تاریخ نامشان ثبت می‌شود. امام حسین(ع) امروز سفره عزاداری‌شان را پهن کرده و خودشان میزبان این مردم هستند.