تبریزبیدار
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳:۲۲ شناسه خبر : ۱۰۷۶۸۴۳

داماد رئیس جمهور در بازدید از غرفه تبریزبیدار مطرح کرد؛

مهدی زاده: جوانان بازیچه انتخاباتی دولت ها شده اند / داماد روحانی را هم پیچانده و پشت در منتظر می گذارند

مهدی زاده در گفتگو با تبریزبیدار گفت: گفت: نه تنها در این دولت، بلکه در همه دولت ها جوانان بازیچه انتخاباتی دولت ها شده اند.

کامبیز مهدی زاده داماد رئیس جمهور در حاشیه بازدید از غرفه تبریزبیدار در دهمین نمایشگاه مطلوعات استان گفت: رسانه ها همیشه تاثیرگذار هستند و هرکجا بوده اند برای نشر آگاهی کمک کرده اند اما به شرط اینکه صداقت و انصاف در انعکاس خبر رعایت شود.

وی ادامه داد: تمام رسانه ها در عصر حاضر می توانند تاثیرگذار باشند و ما باید به رسانه های‌مجازی و یا مکتوب توجه کنیم و احترام قائل شویم و از شما تشکر می‌کنم که در فضای مجازی و حقیقی حضور دارید و فعالیت می‌کنید.

وجود یک خبرگزاری حرفه ای برای آذربایجان شرقی لازم است

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه عملکرد رسانه های استان نسبت به رسانه های پایتخت را چگونه ارزیابی می کند، اظهار داشت: درست است که وضعیت ما با آنها قابل مقایسه نیست اما به هر حال به وجود یک خبرگزاری حرفه ای در استان نیاز است و باید کمک کرد تا این خبرگزاری در استان ایجاد شود.

تبریزبیدار پتانسیل تاثیرگذاری رسانه ای را دارد

مهدی زاده با بیان اینکه وظیفه تمام رسانه ها انعکاس اخبار حقیقی و اطلاع رسانی است، اضافه کرد: بزرگترین نعمتی که شما دارید، تاثیرگذاری است که می توانید جریان سازی کنید.

وی با اشاره به اینکه رهبرمعظم انقلاب فرموده اند که جوان ها وارد عرصه های اجرایی شوند، عنوان داشت: چون تیم شما (مجموعه خبری تبریزبیدار) جوان است، قطعا می توانید از پتانسیل خود نهایت استفاده را کنید و وارد این فضا شوید.

جوانان آنتی فساد هستند

وی جوان ها را آنتی فساد دانست و بیان نمود: هرکجا جوان ها وارد میدان شده اند، موفق بوده اند چون که در جوانان برنامه ریزی، پویایی، امید، نشاط وجود دارد و در جایی که رخوت باشد، فساد به وجود می آید. لذا نگاه شما باید رو به جلو باشد.

دولت و رئیس جمهور از نقد منصفانه استقبال می کند

این فعال سیاسی در خصوص تحقق شعار نقد پذیری دولت و میزان نقد پذیری مسئولین نیز خاطر نشان کرد: تاکید رهبر انقلاب و آقای رئیس جمهور بر وجود نقد است و اگر نقد نباشد، ایرادات مشخص نمی شود اما نقد باید منصفانه باشد و دولت از نقد منصفانه استقبال می کند و من نیز از نقد استقبال می کنم چون که اگر از من نقد نشود، نمی توانم از ایراداتم مطلع شوم.

وی در توضیح نقد منصفانه نیز ابراز نمود: نقد منصفانه نقدی است که واقع بینانه باشد و از روی غرض ورزی نباشد و سعی کنیم واقعیت ها و حقایق را به مردم گزارش دهیم چون که مردم آگاه و فهیم هستند و رسالت شما نیز در خصوص انعکاس اخبار واقعی مشکل است و ما نیز در خدمت شما هستیم.

در انتخابات مجلس می خواهم از ظرفیتم برای آذربایجان استفاده کنم

مهدی زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر  شرکت وی در انتخابات پیش روی مجلس از حوزه انتخابیه تبریز نیز گفت: تاکید رهبر انقلاب بر حضور و شرکت جوانان در انتخابات است و من نیز جزو این جوانان هستم و اگر در بنده حقیر این ظرفیت وجود دارد، می خواهم این ظرفیت را در استان خودم استفاده کنم.‌من از کودکی در این استان بزرگ شده ام و تبریز شهر علامه ها و سرداران است و ما باید بیشتر از این به تبریز بها دهیم. اولین بودن راحت است اما اولین ماندن سخت است.

اعتدالی هستم و جریان اعتدال بعد از پایان ریاست جمهوری روحانی هم ادامه خواهد داشت

وی درخصوص اینکه از کدام جناح سیاسی وارد غرصه انتخابات خواهد شد، اظهار داشت: من اعتدالی هستم و اعتدال مربوط به شخص خاصی نیست و یک گفتمان و تفکر است و‌این گفتمان بعد از آقای روحانی نیز ادامه خواهد داشت.

این کاندیدای احتمالی مجلس در رابطه با جوان گرایی در انتخابات خاطر نشان کرد: متاسفانه در کشور ما جوانان فقط نقش مشاور را دارند(مشاور فرماندار، مشاور استاندار، مشاور وزیر و...) مشاور یعنی فردی که صاحب کوله باری از تجربه است و تصمیم سازی می کند و جوانان باید وارد بدنه اجرایی شوند مانند بخش دار،معاون وزیرو... اما چون جانشین پروری انجام نشده است، این موضوع در کشور ما برعکس است.

داماد روحانی را هم پیچانده و پشت در منتظر می گذارند

وی در پایان با بیان اینکه نه تنها در این دولت، بلکه در همه دولت ها جوانان ابزار انتخاباتی شده اند، گفت:من خودم از درونمردم بیرون آمده ام و داماد آقای روحانی شده ام و خود من را نیز پیچانده اند و به گوشی ام جواب نداده اند و در پشت در منتظر گذاشته اند، لذا من نیز این شرایط را از گوشت و پوست و استخوان درک می کنم.

نظرات

سهیل
IR

چون از دولت تدبیر و امید هستی رای نخواهی آورد... کسی که تبریز را نمیشناسد و تا حالا تبریز زندگی نکرده است در انتخابات تبریز جایگاهی ندارد.