تبریزبیدار
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۱۵:۲۸ شناسه خبر : ۱۰۷۷۱۲۴

مدیر حج و زیارت استان در گفتگو با تبریزبیدار تشریح کرد؛

فراخوان ودیعه گذاران حج 99 برای تکمیل اطلاعات

روحی ملکی گفت: کلیه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع سال 99 باید با مراجعه به سامانه رزور حج نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

امیر روحی ملکی مدیر حج و زیارت آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریز بیدار  با اشاره به تکمیل اطلاعات ودیعه گذاران حج  تمتع سال 99  گفت: کلیه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع باید با مراجعه به سامانه رزور حج به نشانی reserve.haj.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

وی ادامه داد: هدف از این فراخوان آن است که ودیعه گذاران حج تمتع، اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و به روز رسانی نمایند تا ضمن ساماندهی کلی اولویت بندی های باقی مانده در نوبت تشرف به حج، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ودیعه گذاران، اطلاع رسانی نسبت به اولویت ها، برنامه های آموزشی و توجیهی و... امکان پذیر گردد.

مدیر حج و زیارت استان با بیان اینکه ودیعه گذاران حج تمتع می توانند شخصا به سامانه یاد شده مراجعه و نسبت به  تکمیل اطلاعات فردی خود اقدام نمایند، خاطر نشان کرد: این افراد می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی دارای مجوز از سازمان حج و زیارت با پرداخت مبلغ پنجاه هزار ریال(پنج هزار تومان) نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود، اقدام نمایند.

روحی ملکی در پایان تشریح کرد: این فراخوان به معنی اعلام اولویت های حج سال آینده نبوده و اولویت های تشرف به حج سال 1399 به تناسب سهمیه تعیین شده از سوی کشور میزبان و به ترتیب بر اساس زمان ثبت نام زائران در بانک عامل در بازه زمانی مناسب اعلام خواهد شد.