تبریزبیدار
پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۲۱:۲۶:۳۹ شناسه خبر : ۱۰۷۷۱۴۵

در نشست هم اندیشی با رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز مطرح شد

حرکت به سمت سلیقه زدایی از شهرداری با برنامه 5 ساله / آرزوی 112 ساله محقق می شود؟

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز در نشست هم اندیشی گفت: شهرداری تبریز بعد ۱۱۲ سال صاحب برنامه ۵ ساله می شود. وقتی این برنامه مصوب شد به سمت سلیقه زدایی می رویم.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدباقر بهشتی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز امروز در نشست هم اندیشی در جمع خبرنگاران با اشاره به تدوین برنامه 5 ساله برای شهرداری تبریز گفت: ۶۶ سیاست شورا برای برنامه و بودجه شهرداری تصویب شده است.

وی با تاکید بر اینکه مسیر بودجه باید هدف دار باشد، افزود: در سال ۹۷ تلاش زیادی شد که برنامه ۵ ساله برای شهرداری نوشته شود اما متاسفانه شهرداری صاحب برنامه ۵ سال نشده است.

بهشتی با بیان اینکه کلانشهر های دیگر برنامه ۵ ساله دارند، اظهار داشت: ۴۴ جلسه کارشناسی برای کسانی که در این موضوع ذی صلاح هستند، برگزار و این برنامه در ۱۴۴ ماده تقدیم شورا شده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز ادامه داد: شهرداری تبریز بعد ۱۱۲ سال صاحب برنامه ۵ ساله می شود. وقتی این برنامه مصوب شد به سمت سلیقه زدایی می رویم.

وی ضمن تاکید بر آگاه سازی رسانه ها با برنامه ای اقتصاد شهری گفت: مرکز پژوهش های شورا حاضر است برای خبرنگاران آموزش آشنایی با مفاهیم اقتصادی راه اندازی کند.