تبریزبیدار
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹:۳۶ شناسه خبر : ۱۰۷۷۲۴۷

بازگشت اخباری به چارچوب دروازه تراکتور

دروازه بان محبوب تراکتور امروز بار دیگر درون قفس توری این تیم قرار می گیرد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدرضا اخباری در لیگ های چهاردهم و پانزدهم با عملکرد خوبی که برای تراکتور شد، محبوبیت زیادی نزد هواداران این تیم به دست آورد و بعد از بدشانسی هایی که با پایان خدمت سربازی اش در سایپا آورد، از نیم فصل پارسال بار دیگر پیراهن سرخ تیم آذربایجان را برتن کرد.

اخباری امسال با حضور رشید مظاهری در تراکتور با نظر مصطفی دنیزلی نیمکت نشین شد و در بازی جام حذفی این تیم مقابل پاس همدان به میدان رفت. این دروازه بان در تک بازی ای که برای تیمش به میدان رفت، عملکرد فوق العاده ای داشت و موفق شد در مصاف با پاس همدان دو بار پنالتی بگیرد که البته ریباند پنالتی دوم گل شد.

با این وجود اخباری در لیگ برتر بار دیگر نیمکت نشین شد و رشید مظاهری برای تراکتور بازی کرد. این دروازه بان خوش اخلاق اما با وجود اینکه سابقه طولانی حضور در تیم ملی را نیز دارد، به تصمیم کادرفنی تراکتور احترام گذاشت و با تمرین کردن سعی داشت خودش را به ترکیب اصلی برساند.

حالا مصطفی دنیزلی سرمربی ترک تبار تراکتور برای بازی امروز با نود ارومیه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تصمیم گرفته بار دیگر از اخباری درون دروازه تیمش استفاده کند. بی تردید این دروازه بان انگیزه زیادی دارد تا همچون بازی قبلی ای که مقابل پاس همدان انجام داد، خودش را به کادرفنی نیز نشان بدهد و در لیگ برتر هم برای تیمش به میدان برود.

گفتنی است؛ دیدار نود ارومیه و تراکتور تبریز ساعت 14 امروز در ورزشگاه شهید باکری ارومیه برگزار می شود.