تبریزبیدار
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲:۴۲ شناسه خبر : ۱۰۷۷۲۶۹

در گفتگو با تبریزبیدار مطرح شد؛

پاسخ روحانی به پیرزن روستایی زلزله زده که بخاطر مشکلات خود به او شکوه کرد!

این بانوی روستای زلزله زده در خصوص واکنش روحانی به طرح مشکلات خود می گوید: در روستای دستجرد با رئیس جمهور صحبت کردم که در جواب گفتند به استانداری بگو و اگه رسیدگی نکردند به ریاست جمهوری با شماره ۱۱۱ زنگ بزنید و اطلاع بدید.

به گزارش تبریز بیدار ،  حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان  دیروز(چهارشنبه) در حاشیه سفر خود به آذربایجان شرقی بازدیدی از روستاهای زلزله زده در شهرنستان میانه داشت.

«روستای دستجرد میانه» مقصد سفر روحانی برای بازدید دیرهنگام بود تا رو در روی مردم با آنان صحبت کند.

Image title

اما یکی از ساکنان روستای زلزله زده روستای صومعه علیا از توابع میانه که در جریان سفر روحانی بود، خود را به محل حضور رئیس جمهور رساند تا ناملایمتی های زندگی خود بعد از زلزله را بطور مستقیم با روحانی در میان بگذارد.

خانم سلیمانی در این باره به تبریزبیدار می گوید: زلزله ۱۷ آبان به قدری به منزلم آسیب رسانده که دیگر قابل سکونت نیست و نیاز به بازسازی دارد.

این بانوی مسن که خود را 60 ساله معرفی می کند، می افزاید: در این سن و سال چیزی از مال دنیا ندارم و علاوه بر عدم بضاعت مالی،  کسی را هم ندارم که جلو افتاده و برایم وام بگیرد تا خانه را بازسازی کنم.

Image title

وی که هم اکنون در چادر زندگی می کند، چنین ادامه می دهد: شوهر مریضی دارم که قادر به کسب درآمد برای مخارج زندگی نیست و دیروز تمام این مشکلات را به رئیس جمهور گفتم.

این بانوی روستای زلزله زده در خصوص واکنش روحانی به طرح مشکلات خود می گوید: در روستای دستجرد با رئیس جمهور صحبت کردم که در جواب  گفتند به استانداری بگو و اگه رسیدگی نکردند به ریاست جمهوری با شماره ۱۱۱ زنگ بزنید و اطلاع بدید.

وی خاطر نشان می کند: الان می خواهم خانه اجاره کنم ولی توان پرداخت پول پیش ندارم و اگه تا سر این ماه نتوانم جایی را اجاره کنم دیگر نمی دانم در برف و باران فصل زمستان چه کار باید انجام دهم. به جاهای مختلف نامه فرستادم ولی فعلا خبری نشده است.