تبریزبیدار
جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۹:۲۱ شناسه خبر : ۱۰۷۷۲۷۵

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در گفتگو با تبریزبیدار:

تشکر رهبر انقلاب، برای مردم آذربایجان قوت قلب است

حجت الاسلام برگی اظهار داشت: طبق کلام رهبر معظم انقلاب، مردم فتنه بزرگی را دفع کردند. از فرمایش ایشان چنین برمی آید که ایشان به مردم بیش از مسئولین اعتماد دارند.

حجت الاسلام و المسلمین رسول برگی در گفتگو تبریز بیدار  در خصوص تشکر رهبر انقلاب از مردم تبریز بدلیل پیشگامی در راهپیمایی محکومیت آشوبگران گفت: این کلام رهبر انقلاب قوت قلب زیادی در ما و مردم غیرتمند آذربایجان ایجاد کرد.

وی اظهار داشت: طبق کلام رهبر معظم انقلاب، مردم فتنه بزرگی را دفع کردند. از فرمایش ایشان چنین برمی آید که ایشان به مردم بیش از مسئولین اعتماد دارند.

مردم در موضوع گرانی بنزین و مشکلات معیشتی صبر  پیشه کردند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: مردم در موضوع گرانی بنزین و مشکلات معیشتی صبرپیشه کردند و در برابر تحریک رسانه های معاند و افراد نادان بصیرت نشان دادند، هر چند در چند شهر نشانه های از ناامنی دیده شد اما تعداد اشرار کم بود.

وی ضمن تاکید بر پیشگامی مردم تبریز و آذربایجان در صحنه های انقلاب گفت: این همان مردمی است که حماسه 8 دی 88 را قبل از 9 دی 88 به وجود آوردند، این همان مردمی است که قبل از بهمن 57 قیام 29 بهمن 56 را شکل داده است.

حاج آقا آل هاشم برخلاف برخی ها، خیالشان از مردم مطمئن بود

حجت الاسلام برگی افزود: اینکه رهبر انقلاب فرمودند «آذربایجان سر ایران است» به مثابه سر در بدن و به معنی فرماندهی و الگو دادن است که حقیقتا در فتنه اخیر آذربایجان سر بودن خود را نشان داده و برای همه کشور الگو شد و بعد از راهپیمایی مردم تبریز و زنجان، به بقیه نقاط کشور سرایت کرد.

وی خاطر نشان کرد: باید به شجاعت و درایت حاج آقا آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان هم اشاره کنیم که شناخت خوبی از مردم تبریز داشتند و برخلاف عده ای، ایشان اطمینان داشتند که مردم با تمام سلایق در این راهپیمایی حضور می یابند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی تاکید کرد: این حرکت مردم تبریز در محکومیت آشوبگران در تاریخ آذربایجان ماندگار خواهد بود.