تبریزبیدار
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۳۳:۰۳ شناسه خبر : ۱۰۷۷۲۹۸

گزارش تبریزبیدار از دومین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در تبریز؛

پرچم مستقل ها بالاست / حضور سرلشکر و پیمانکار در روزی که شاخص ها نبودند

با پایان یافتن روز دوم ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی همچون روز اول، هیچ چهره شاخصی وارد فرمانداری تبریز نشد.

به گزارش تبریز بیدار ، دومین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو در حالی سپری شد که همچون روز گذشته هیچ چهره شاخصی پا به فرمانداری نگذاشت.

از ساعت 8 صبح تا 12 خبری از هیچ داوطلبی نبود تا اینکه اولین ثبت نامی امروز در تبریز بعد از ۴ ساعت آمد.

صمد محمدزاده ۴۱ ساله اهل تبریز فوق لیسانس مدیریت دارد که به تبریزبیدار می گوید: ما انسان ها باید در راه کمال، عدالت و مستقر کردن آنها در جامعه قیام کنیم.

Image title

وی می افزاید: دور از عدالت و انصاف است که در این کشور بعد از این ۴۰ سال بگوییم کاری نشده قطعا کار های مثبتی شده است اما نیاز های الان با گذشته فرق دارد. 

محمدزاده خود را اصلاح طلب مستقل و اصولگرای مستقل خوانده و می افزاید: از رهبر انقلاب تشکر می کنم که با بیانیه گام دوم به جوانان میدان دادند، از افرادی که در حال حاضر مسئول هستند یا قبلا نمابنده بودند تعجب می کنم که خودشان را ولایت مدار معرفی می کنند اما موی شان سفید شده و به جوانان اجازه نمی دهند.


داوطلب بعدی غفوره غفاری لاله بود که متولد ۵۶ و دارای مدرک ارشد مامایی و فعال در مدیریت مالی نظام سلامت است.
Image title
وی به تبریزبیدار می گوید: هدفم خدمت رسانی به مردم بوده و عدالت، شفافیت، ارتقاء سلامت آحاد مردم نیز شعارهایم است.

وی مشکل اصلی مردم را در بحث سلامت است عنوان کرده و می گوید: وظیفه خودم می دانم در انتخابات شرکت کنم.

غفاری تاکید می کند: مستقل هستم و وابستگی به جریان خاص سیاسی ندارم.

خلیل علی پناه داوطلب دیگری حضور در انتخابات مجلس متولد متولد ۵۷ با مدرک کارشناسی ارشد مکانیک  و دانشجوی دکترا که کارمند نیروگاه حرارتی است که با حضور در فرمانداری تبریز از حوزه انتخابیه مرند ثبت نام کرد.

Image title


وی به خبرنگار ما می گوید: تاکید من بحث نظارت است و نبود نظارت کافی مشکلات فعلی را به وجود آورده است.

این داوطلب نمایندگی مجلس، سوال از وزرا و رییس جمهور وتحقیق و تفحص از سازمان ها را جز اهداف خود معرفی و می گوید: مستقل هستم و وابسته به هیچ حزبی نیستم.


گفتگوی دیگر تبریزبیدار با محمود صفری داوطلب دیگری است که متولد ۵۷ در شهر تبریز با مدرک کارشناسی ارشد روابط بین الملل و دکترای توسعه اقتصاد بین الملل است.

وی سخنان خود را اینگونه آغاز می کند: به بزرگی ملت آذربایجان اعتقاد دارم. 

Image title

وی در خصوص هدف نام نویسی خود می گوید: باتوجه به شرایط پیچیده کشور، احتیاج است که آن دسته از اهداف نظام که فراموش شده، زنده شود.

صفری نیز همچون دیگر کاندیداها تاکید می کند که وابسته به جناح، حزب و گروه خاصی نبوده و مستقل آمده است.


 احمد تقوی متولد ۳۸ و جانباز دوران دفاع مقذس در خرمشهر دیگر داوطلبی است که امروز به فرمانداری آمد تا بخت خود را برای انتخابات مجلس محک بزند.

به گفته خود با درجه سرلشکری جانباز شده و دارای مدرک دکترای افتخاری است.

Image title


وی به تبریزبیدار می گوید: امام خمینی(ره) گفته اند که نگذارید انقلاب دست نامحرمان بیفتد. باید شبانه روز انقلاب را حفظ کنیم.

تقوی سوابق خود را اینگونه شرح می دهد: در دانشکده افسری بودم و بر علیه شاه مبارزه کردم. مسئول انجمن اسلامی دانشکده افسری بودم.🔵 گفتگوی بعدی تبریزبیدار با مهدی حاجی زاده است که ۳۷ ساله با  مدرک کارشناسی ارشد و دانشجوی دکترای حسابداری است.

Image title


این داوطلب انتخابات مجلس یازدهم خود را کارمند دانشگاه علوم پزشکی معرفی کرده و به خبرنگار ما می گوید: هدفم توسعه حقوق شهروندی است و تصمیم گرفته ام مستقل بیایم.

 حیدر محمودی جوان متولد سال 62 با مدرک کارشناسی ارشد ساخت و تولید و پیمانکار است که خود را برای فرمانداری جهت نام نویسی رسانده است.

Image title


وی به خبرنگار ما می گوید: هدفم رساندن تبریز مخصوصا صنعت و سرمایه گذاری این شهر به جایگاه اصلی خود و حل مشکلات شهری و تکمیل پروژه های ناقص و ناتمام شهر است.

این داوطلب نمایندگی مجلس تاکید می کند: اسکو و آذرشهر قطب توریستی استان است و می توانیم در خصوص گردشگری و سرمایه گذاری در گردشگری زمینه اشتغال را نیز فراهم کنیم.

وی نیز همچون سایرین می گوید: به حزب خاصی وابسته نیستم.

 فرشته اویسی دیگر داوطلب وکیل مدافعی ملت است که در معرفی خود به تبریزبیدار می گوید: ۳۰ ساله هستم اهل تبریز، دارای مدرک فوق لیسانس مهندس کامپیوتر گرایش معماری کامپیوتر و دبیر هستم.
Image title

وی هدف خود را رفع مشکلات تبریز عنوان کرده و می گوید: وابسته به هیچ جناحی نیستم و مستقل هستم.


با پایان دومین روز ثبت نام از داوطلبین در ساعت 18 فرماندار تبریز به جمع خبرنگاران آمده و گزارشی از آمار دو روز گذشته ارائه می دهد.

بهروز مهدوی می گوید: در دو روز گذشته ۳۶ نفر ثبت نام کرده اند که ۳ نفر با مدرک دکترا، ۹ نفر کارشناسی(با سهمیه ایثارگری)، ۲۴ نفر با کارشناسی ارشد بوده اند که ۴ نفر زن و ۳۲ نفر مرد هستند.

وی با بیان اینکه در روز دوم ۲۴ نفر ثبت نام کرده اند، خاطر نشان می کند:  هبچ کدام از این افراد سابقه نمایندگی ندارند.


گزارش تبریزبیدار از اولین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس؛ اصلاح طلب مستقل و اصولگرای خودخوانده