تبریزبیدار
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۷۷۵۶۵

قیمت گینر و کربوهیدرات در داروخانه

قبل از اینکه انواع برند ها و قیمت های کربوهیدرات ها و گینر ها را در داروخانه ها بیان کنیم لازم است که اطلاعات کلی از این دو محصول داشته باشیم .

قبل از اینکه انواع برند ها و قیمت های کربوهیدرات ها و گینر ها را در داروخانه ها بیان کنیم لازم است که اطلاعات کلی از این دو محصول داشته باشیم

گینر چیست؟

گینر مکملی با کالری بالا است که حاوی انواع پروتئین ، چربی ، کربوهیدرات ، مواد معدنی و آمینو اسیدها می باشد. مقدار پروتئین موجود در گینرها کمتر از پروتئین وی است ، اما مقدار کربوهیدرات و چربی آن بسیار بالاتر می باشد. وجود مقدار زیاد کربوهیدرات برای افزایش مقدار کالری دریافتی ضروری است.

مکمل کربوهیدرات چیست؟

کربوهیدرات ها به تامین انرژی  لازم به بدن به ویژه سیستم عصبی و مغز کمک شایانی می کنند. این نوع ماده در بدن انسان به شکل گلوکز در آمده و انرژی مورد نیاز را فراهم می کند.

پودر گینر مس ویت ویتاپی

پودر گینر مس ویت ویتاپی یک محصول بسیار خوب کانادایی بوده که حاوي 30 % پروتئين شامل مخلوطي از پروئين هاي whey و داراي 12 نوع ويتامين تامين كننده 100 % نياز بدن می باشد مکمل مس ویت ویتاپی بسیار مناسب براي افزايش وزن و حجم در دوره ابتدايي بدنسازي شما بوده و می تواند از تحليل توده های عضلانی شما به هنگام انجام تمرین های سخت جلوگیری کند و فشار زیادی را در ناحیه عضلانی که منجربه آسیب آن می شود را مهار کند.

قیمت گینر مس:165000 تومان

پودر گینر فارمامیکس

پودر گین فارمامیکس مکملی منحصر به فرد پروتئینی و کربوهیدراتی بوده که تحت استانداردهای کیفی بالا فرموله و تولید شده است. شواهد و آزمایش های موجود از پودر گینر فارمامیکس نشان می دهد که پس از تمرین ، برای تحریک ساختن پروتئین های ماهیچه ای ، مخلوطی از پروتئین آب پنیر، اسیدهای آمینه و کربوهیدرات ها بسیار موثرتر از مصرف کربوهیدرات ها به تنهایی است.برای افزایش حجم عضلات و افزایش وزن خود بهترین انتخاب مکمل بدنسازی گینر می باشد مکمل گین فارمامیکس با وزن 4500 گرمی و بسته بندی های گالونی دارای دو طعم فوق العاده وانیل و شکلات می باشند که پس از حل شدن در آب و یا شیر به سرعت جذب بدن می شوند.

قیمت گینر فارمیکس:395000 تومان

پودر تاپ گینر فارماتک

مکمل ورزشی پودر تاپ گینر شرکت فارماتک ایران محصولی است مخصوص افزایش وزن ، این مکمل با داشتن 101گرم کربوهیدرات و 20 گرم پروتئین به خوبی به افزایش وزن و افزایش توده عضلات کمک می کند. تاپ گینر دارای مقادیری کراتین و گلوتامین و آمینو اسید شاخه دار بی سی ای ای بوده که مجموعه ای بسیار کامل را برای افزایش وزن ورزشکاران فراهم می آورد. تاپ گینر فارماتک به صورت پودر طعم دار و به صورت کیسهای در بسته بندی های 1.8 و 4.5 کیلوگرمی عرضه می گردد. پیمانه ایم مکمل 130 گرم می باشد که هر پیمانه آن شامل: 101 گرم کربوهیدرات، 20 گرم پروتئین، 2 گرم کراتین، 2 گرم گلوتامین، 2 گرم بی سی ای ای، 660 کالری و چربی کل 2 گرم می باشد. هچنین این مکمل دارای طیفکاملی از ویتامین ها و املاح معدنی می باشد.

قیمت گینر فارماتک:228.000 تومان

گینر نوتریمد

گینر به مکمل‌ افزایش دهنده وزن که از درصد بالایی کربوهیدرات برخوردار است و کالری بالایی را به بدن می‌رساند مکمل گینر می‌گویند.پودر گینر نوتریمد برای استفاده ورزشکارانی پیشنهاد می شود که به دنبال افزایش وزن و افزایش حجم عضلانی می باشند مخصوصا افرادی که از وزن بسیار پایین و عضله های اسکلتی و از اندام لاغر و ماهیچه های اسکلتی برخوردار هستند بسیار پیشنهاد می شود. مصرف روزانه 4 پیمانه از این محصول توصیه می شود که زمان مصرف آن با توجه به شرایط بدنی فرد مصرف کننده و همچنین هدف تمرینی او می تواند متفاوت باشد.

گینر با قیمت مناسب  در دو سایز گینر سطلی بوده که از دو طعم فوق العاده کاپوچینو و بیسکویت و کرم تولید شده است.

مکمل گینر نوتریمد فاقد گلوتن می باشد. و از پایین ترین درصد چربی و شکر در ترکیبات این محصول استفاده شده است.

حاوی کربوهیدرات ها و پروتئین‌های مغذی

قیمت گینر نوتریمد:255.000 تومان

گینر ای پی پی

پودر گینر شرکت ای پی پی  برای استفاده ورزشکارانی پیشنهاد می شود که به دنبال افزایش وزن و افزایش حجم عضلانی می باشند و از اندام لاغر و ماهیچه های اسکلتی برخوردار هستند. مصرف روزانه 4 پیمانه از این محصول توصیه می شود که زمان مصرف آن با توجه به شرایط بدنی فرد مصرف کننده و همچنین هدف تمرینی او می تواند متفاوت باشد. بهترین زمان مصرف پودر مسیو هارد کور گینر ای پی پی صبح ، میان وعده ظهر و عصر، بعد از تمرین و شب قبل از خواب می باشد. و متداول ترین زمان مصرف پودر مسیو هارد ای پی پی صبح و بلافاصله بعد از تمرین می باشد. برای بهتر نتیجه گرفتن از پودر گینر مسیو ای پی پی یک سروینگ صبح همراه صبحانه و یک سروینگ بلافاصله بعد از تمرین مصرف شود.

قیمت گینر ای پی پی: 535000 تومان

پودر کربوهیدرات فیول اف بی آر

پودر کربوهیدرات فیول اف بی آر محصولی بسیار منحصر به فرد و پر کاربرد بوده که مناسب برای استفاده عموم مردم به خصوص ورزشکاران و افرادی که قصد چاق شدن دارند می باشد. پودر کربو فیول اف بی آر موجب افزایش وزن و افزایش حجم عضلات فرد مصرف کننده می شود. پودر کربو فیول اف بی آر حاوی دو طعم دل انگیز توت فرنگی و پرتقال می باشد که مصرف آن را برای فرد آسان می سازد

قیمت :155.000 تومان

کربوهیدرات شارژ کارن

کربوهیدرات کارن مخلوطی از ترکیبات کربوهیدرات های ساده و پیچیده و مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی انحصاری است. که هم به دلیل جلوگیری از تخلیه ذخایر گلیکوژنی و هم تامین آب و الکترولیت های از دست رفته حین ورزش های طولانی مدت، از بروز خستگی در ورزشکاران پیشگیری می کند. ویتامین های گروه B به ویتامین های B1 موجود در مکمل کربوشارژ کارن به سوخت و ساز کربوهیدرات ها کمک می کنند و ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان از فعالیت رادیکال های آزاد ناشی از واکنش هایاسترس اکسیداتیو پیشگیری می کند.

نوشیدنی ورزشی کربوشارژ تاثیر مثبتی در افزایش وزن دارد. به دلیل ترکیب ویتامین ها و مواد معدنی در این مکمل، جذب سریع این مکمل در دستگاه گوارش از دیگر ویژگی های آن می باشد

قیمت:81000 تومان

پودر کربوهیدرات دوبیس

پودرکربو هیدرات دوبیس از ترکیبات دکستروز و مالتو دکسترین ساخته شده است. گاوکز عموما در اکثر غذاها یافت می شود. دکستروز یک واحد مونوساکارید ( C6H۱۲O6 ) است و ایندکس گلایسمیک ( کربو هیدرات جذب شده که باعث بالا رفتن قند خون می شود ) بالایی معادل 100 دارد. و مالتو دکسترین یک کربو هیدرات شیرین و زود جذب است که از ذرت به دست می آید. بهترین روش مصرف کربو 100% دوبیس صبح ناشتا و بعد از تمرین می باشد.

قیمت:190.000 تومان

پودر کربوهیدرات ژن استار

کربوهیدرات ژن استار یک مکمل کربو هیدرات است که به منظور جلوگیری از افت میزان گلوکز خون در ورزشکاران استفاده می گردد. همچنین مکمل کربو ژن استار در ورزشکارانی که تیپ بدنی آنها اکتوموروف است و خیلی سخت عضله سازی در این افراد صورت می گیرد بسیار موثر است.

ویژگی پودر کربو ژن استار

در حین فعالیت بدنی، میزان کربوهیدرات موجود در بدن به میزان 4-3 گرم در دقیقه کاهش می یابد. ادامه این وضعیت به مدت طولانی، سبب مصرف مقادیر زیادی از کربوهیدرات ذخیره ای بدن طی سوخت و ساز شده و بی توجهی به این وضعیت، راندمان فعالیت را کاهش می دهد. زمان مورد نیاز جهت بازگشت میزان ذخیره گلیکوژن در عضلات و کبد پس از تمرینات، به طور معمول 48-24 ساعت است. تحقیقات نشان داده است که افت میزان گلیکوژن عضلات و گلوکز خون، طول مدت تمرین و کارایی ورزشکار را محدود می نماید.

قیمت:170.000 تومان

پودر کربوهیدرات مس 2 کارن

پودر کربوهیدرات مس 2 کارن (Carbo Mass 2 Karen) مکملی بسیار کاربردی جهت تامین انرژی در حین تمرینات و مسابقات ورزشی و همچنین ایده آل برای افزایش حجم و ذخایر گلیکوژنی ماهیچه ها.

گلیکوژن منابعی از انرژی هستند که تحت فرآیند شکستن و تجزیه کیربوهیدرات ها به قند های ساده تر ، قند ها بصورت گلیکوژن ذخیره و در زمان مورد آنها را خرج میکنند. در زمان نبود گلیکوژن و عدم تامین کربوهیدرات بدن ، بدن به سراغ ذخایر پروتئینی خواهد رفت و این یعنی شروع بسیاری از مشکلات که حتی میتواند در مواقعی جبران ناپذیر نیز باشد.

به علت وجود قند های ساده و همچنین کربوهیدرات های پیجیده مکمل کربومس 2 دارای دو کاربرد ویژه میباشد. اول اینکه با وجود قند های ساده، تامین قند و انرژی مورد نیاز در حین تمرینات و مسابقات را برای بدن فرراهم می آورد و دومین ویژگی آن تامین ذخایر ماهیچه ها و جلوگیری از تحلیل دخایر پروتئینی و افزایش قدرت جسمانی است.

قیمت :63000 تومان