تبریزبیدار
پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹:۳۸ شناسه خبر : ۱۰۷۷۵۹۸

حجت الاسلام برگی:

کجایند آنها که می گفتند موشک به دردمان نمی خورد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی در تجمع حمایت از سیلی موشکی سپاه گفت:کجایند آنها که می گفتند موشک به دردمان نمی خورد.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام و المسلمین رسول برگی عصر چهارشنبه در تجمع مردم تبریز در حمایت از سیلی موشکی سپاه به آمریکا گفت: سردار سلامی گفتند انتقام سخت و پشیمان کننده می گیریم، انتقام دیشب انتقام آخر نیست و آمریکا باید از منطقه برود.

وی ادامه داد: مردم مسئول سنگر نشین مقاوم را بیشتر از مسئول پشت میز نشین دوست دارند. مردم عاشق دلاور مردند، سردار سلیمانی تشنه پشت میز نشینی نبود تابع رهبر بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی افزود: مردم عاشق سربازی چون سلیمانی هستند که به فکر مال اندوزی و مقام نبوده و آلوده به جناح نبودند.

وی خاطر نشان کرد: سردار سلیمانی در معرکه جنگ به فکر داروی کشور نیز بود تا دارو به کشور وارد شود.

حجت الاسلام برگی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در مورد سردار سلیمانی گفت: شهادت سلیمانی نشان داد انقلاب زنده است، مرم با انقلاب مشکل ندارند با انتخاب مشکل دارند.

وی اذعان داشت: برخی ها در خواب هم نمی‌دیدند که پایگاه عین الاسد خراب شده باشد و آمریکا هم جرات نکرده تعداد کشته هایش را علنی کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی اظهار داشت:  اینکه برخی ها معتقد بودند موشک به دردمان نمی‌خورد بیایند ببینند قبل اینکه سردار دفن شود قاتل هایش مردند.

وی با بیان اینکه فاتحه اسرائیل خوانده شده، گفت: اگر قرار باشد آمریکا غلطی بکند اسرائیل از صفحه روزگار محو می‌شود.

حجت الاسلام برگی ضمن تمجید از راهپیمایی حماسی مردم تبریز در محکومیت جنایت آمریکا گفت: مردم تبریز کاری کردند که تبریز از زبان رهبر انقلاب نمی افتد.

وی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان تبریز در مجلس در خصوص مذاکره با آمریکا گفت: نماینده ای که حرف از مذاکره می زند بداند مردم او را نمی شناسند، مجلس هم باید اعتبار نامه این نماینده را باطل کنند.

حجت الاسلام برگی ادامه داد: هر کس که از مذاکره با آمریکا بگوید دهانش را خرد می کنیم.

وی افزود: ما دو جنگ داریم جنگ بین الملی و منطقه ای، و جنگ با منافق و سازش کار ها، سیلی که آمریکا خورد را به دهان کسی که حرف از سازش بزند، می زنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی بیان داشت: خون شهید سلیمانی و مدافعان حرم و شهدا در زمین نمی‌ماند و به زودی تل آویو و کاخ سفید روی سرشان خراب می‌شود.

وی گفت: هر کسی ترس دارد و دو تابعیتی است، پاسپورتش را بردارد و از این خاک بیرون برود. از اینجا به مردم عراق می‌گویم مردم ایران با شما همراهند.

حجت الاسلام برگی ادامه داد: مراسم شام غریبان برای مرده است سردار زنده است، شام غریبان برای کسانی است که از ترس موشک از خانه هایشان بیرون نمی آیند.

وی تاکی کرد: اگر حرف از سازش بزنند امت حزب الله درس عبرت تاریخی به او می دهند.

نظرات

آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار
IR

جو احساسی بعد شهادت شهید سلیمانی باعث شد خیلیها رنگ عوض کنند ودیگر از سازش مذاکره و....نزنند بنده خدا جناب بی مقدار فکر می کنم خواب بود و این قضیه را متوجه نشد ضعیف کشی گناه است - با وضعیت پیش آمده دیگر هیچ مسئولی جرات سخن گفتن از مذاکره را نخواهد داشت حضرت علی (ع) می فرماید عیار مرد جنگی شناخته نشود مگر در زیر چکاوک شمشیرها