تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ۰۰:۱۹:۱۹ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۴۳

روایتی از یک دیدار؛

اولین صحبت های حاج علی فضلی بعد از دوران نقاهت / از سردار حاجی زاده و سلامی تا نواقص دیگران

سردار حاجی زاده و سلامی اوج از خودگذشتگی را به نمایش گذاشتند یعنی نواقص دیگران را- که البته نگارنده اجازه عنوان کردنش را ندارم- در دفاع از خویش مطرح نکردند...

به گزارش تبریز بیدار ، محمد گلستانی فعال رسانه ای روایتی از نخستین اظهارات سردار علی فضلی بعد از دوران نقاهت را بیان کرده که حاوی نکات مهمی در خصوص مسایل جاری و حوادث اخیر کشور است.

امشب توفیق شد سه ساعت منزل سردار حاج علی فضلی بودم.
بحمدالله خدا ایشون رو برای ما حفظ کرده و به کوری چشم بدخواهان و دشمنان، عافیت نصیبش شده که البته نیازمند دعای مستمر خیر همه شما هستند.

ازشون خواستم با عنایت به قضایای اخیر، چند کلامی مرحمت کنند؛ فرمودند:

- پشت سر حضرت آقا باشیم در قول و عمل.

- جبهه فرهنگی را خط مقدم این دوران بدونیم؛ زنده نگه داشتن یاد و نام و خاطرات و وصیت نامه های شهدا، در این جبهه، بسیار بسیار راهگشای بن بست هاست.

- سردار حاجی زاده و سلامی اوج از خودگذشتگی را به نمایش گذاشتند یعنی نواقص دیگران را- که البته نگارنده اجازه عنوان کردنش را ندارم- در دفاع از خویش مطرح نکردند...

- فتنه تمام نشدنی است ولی ما با کار فرهنگی و یاد شهدا، باید مقابله با فتنه ها کنیم.

-اردو های راهیان نور را تقویت کنید که یکی از کوتاه ترین راه ها و پرسرعت ترین راه های جذب جوانانی است که جویای حقیقت اند ولی مجال ندارند و ممکن است به بیراهه بروند.( در جواب حقیر که عرض کردم چرا به رغم آن تشییع باشکوه میلیونی، باز برخی جوانان، دچار خطا و بی بصیرتی شدند!)