تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ۲۳:۵۳:۲۰ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۴۷

سردار نوعی اقدم:

بیضایی نزدیکترین شهیدِ مدافع حرم به حضرت زینب(س) است / آمریکا در همه عرصه ها مغلوب حاج قاسم شده بود

سردار نوعی اقدم در مراسم سالروز شهادت شهید محمودرضا بیضایی تاکید کرد: آمریکا در همه عرصه ها مغلوب حاج قاسم سلیمانی شده بود.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان جبهه مقاومت عصر چهارشنبه در مراسم ششمین سالگرد شهادت شهید محمودرضا بیضایی در مسجد 14 معصوم(ع) شهرک پرواز تبریز اظهار داشت: شهید محمودرضا بیضایی نزدیکترین شهیدِ مدافع حرم به حضرت زینب(س) است. زمانی که دشمن در حال حمله به حرم حضرت زینب (س) بود، محمودرضا بی قرارترین فرمانده مقاومت بود که فریاد می زد  «کلنا عباسک یا زینب»

وی ادامه داد: تثبیت و امنیت کامل با محمودرضا محقق شد. او پس از اطمینان از امنیت حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسید. 

این رزمنده جبهه مقاومت با بیان اینکه از شهادت حاج قاسم سلیمانی بی قرار و نگران نباشید، افزود: سردار قاآنی، شهید باکری استان خراسان است. انسانِ به شدت قدرتمندی که ۱۳ سال جانشین حاج قاسم بوده و تسلط و اِشراف کامل بر همه چیز دارد.

همه خصوصیات حاج قاسم در قاآنی هم وجود دارد

وی تاکید کرد: همه خصوصیات حاج قاسم در قاآنی هم وجود دارد بخاطر همین بی درنگ حضرت آقا حکم ایشان را به فرماندهی نیروی قدس صادر نمودند.

سردار نوعی اقدم تصریح کرد: خدا از خون حاج قاسم گذشت تا اسلام را در دنیا منسجم و متحد کند. ماشیشه ایم و از شکستن هراسی نداریم و هر چقدر بیشتر بشکنیم تیزتر می شویم.

خدا اجازه نداد حاج قاسم به دست داعش و مسلحین سوریه و عراق به شهادت برسد

وی با اشاره به اینکه کار تازه شروع شده است، گفت: خدا اراده کرده ما را به رخ جهانیان بکشد. آمریکا چاره ای جز به شهادت رساندن حاج قاسم نداشت چون حقیقتا در تمام عرصه ها مغلوب ایشان شده بود. آمریکا نشان داد در اوج ذلت است. 

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) سوریه ادامه داد: حاج قاسم بارها تا شهادت پیش رفت اما خدا اجازه نداد به دست داعش و مسلحین سوریه و عراق به شهادت برسد. اراده خدا شهادت حاج قاسم به دست شنیع ترین افراد بود تا جهانی شود، حق حاج قاسم هم همین بود.

وی به بیان ویژگی های اخلاقی شهید سلیمانی پرداخته و گفت: حاج قاسم اهل روضه بود، وقتی به آستان حضرت زینب(س) می رسید صورتش را در حیاط حرم روی خاک می گذاشت و گریه می کرد و اشک هایش روی کاشی های حرم می ریخت.

این رزمنده جبهه مقاومت اسلامی خاطر نشان کرد: حاج قاسم بدون اجازه حضرت آقا آب هم نخورد.