تبریزبیدار
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ۱۷:۰۶:۱۳ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۷۰

اهالی ۲۴ متری علی بقال به ستوه آمدند؛

حاشیه نشینان جور شهردار بدقول را می کشند؟

اهالی محله کم برخوردار ۲۴ متری علی بقال تبریز بدلیل بئقولی های شهرداری در مسیرگشایی این محله و مشکلات عدیده پیرامون آن به ستوه آمده و دست به دامن رسانه ها شده اند.

به گزارش تبریز بیدار ، جمعی از اهالی محله کم برخوردار ۲۴ متری علی بقال از بدقولی شهرداری تبریز در خصوص طزرح مسیرگشایی این محله شکوه کردند.

یکی از اهالی محله با ارسال تصاویر ذیل از ضمن انتقاد از بدقولی شهرداران مناطق 2 و 10 تبریز گفت: شهردار منطقه ۲ جناب آقای مهندس باقر خوشنواز، شهردار منطقه ۱۰ جناب آقای مهندس وظیفه شناس، چرا  اهالی ۲۴ متری علی بقال را بلاتکلیف گذاشته اید؟

Image title


وی در تشریح این موضوع گفت: اجرای طرح تملک پروژه مسیر گشایی محله ۲۴ متری علی بقال  محدوده شهرداری منطقه ۱۰ قرار بود توسط شهرداری منطقه ۲ انجام گیرد، که اینک متاسفانه در بلاتکلیفی به سر می برند.

این شهروند تبریزی در خصوص مشکلات پیش آمده بیان داشت: عبور و مرور در فصول بارندگی مشکلات زیادی را به بار آورده، تردد آمبولانس و سرویس مدارس و... مختل است و این بلاتکلیفی اهالی با بد قولی شهرداری های منطقه ۲ و منطقه ۱۰ به وجود آمده است.

وی خطر نشان کرد: زمان اجرای این طرح طبق قول شهردار در حضور اعضای شورای شهر تبریز، شهریور ماه ۹۸ بود و قرار بود هر هفته تملک یک ملک انجام گیرد اما این کار متاسفانه با کندی روبرو شده و این وسط اهالی هستند که جور شهردار بد قول را بایستی بکشند!


گفتنی است رسول وظیفه شناس شهردار منطقه 10تبریز در  آبان ماه سال 96 در حاشیه بازدید از  مسیر گشایی 24 متری علی بقال میدان اتحاد،  عدم تحقق بودجه و کمی درآمد این منطقه  را یکی از عوامل  ناقص ماندن این مسیر گشایی عنوان کرده بود.

وظیفه شناس همچنین در مهر ماه سالجاری در حاشیه بازدید مجدد از عملیات اجرایی این پروژه مسیرگشایی وعده داد: با تکمیل و بهره‌برداری از این مسیر شاهد بهبود تردد و تسهیل ترافیک در مسیر میدان اتحاد (کافه آقاجان) به سعدآباد خواهیم بود.