تبریزبیدار
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۵۹:۱۴ شناسه خبر : ۱۰۷۷۸۰۳

مدیرکل صدا و سیمای استان:

ضرورت تجمیع بودجه های فرهنگی برای جنگ سایبری

صفری در مراسم اختتامیه دومین رویداد ۴۸ ساعته تولید محتوای تخصصی فضای مجازی بر ضرورت تجمیع بودجه های فرهنگی برای جنگ سایبری تاکید کرد.

به گزارش تبریزبیدار، مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی صبح امروز در مراسم اختتامیه دومین رویداد ۴۸ ساعته تولید محتوای تخصصی فضای مجازی در تبریز با اشاره به جنگ جهانی سایبری بیان کرد: دقیقا وسط جنگ جهانی سایبری قرار داریم که ابزار آن بمب و موشک نیست بلکه صفحه کلیدها و فکر ها با هم می جنگند

مرتضی صفری افزود: غرب و آمریکا برای تحمیل اراده های خود به ایران بستر سایبری را بعنوان حوزه اثرگذار انتخاب کرده اند و برای همه سطوح سنی برنامه دارند.

وی خاطر نشان کرد: محتوایی که برای صدا و سیمای ما خط قرمز است، در محتوای سایبری غرب جز اصول است.

وی با تاکید بر تجربه ۱۹ ساله خود در صدا و سیما گفت: آذربایجان‌شرقی در حوزه انیمیشن و تولید محتوای ارزشی به اندازه ۱۰ استان ظرفیت دارد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی افزود:برای اینکه بعد از ۱۰ سال جوانان ما با فرهنگ  ایثارگری بیگانه نباشند، باید از همین الان فکری کنیم.

وی با قدردانی از آقای استاندار بیان کرد: از آقای استاندار ممنونم که یک مشکل ۲۵ ساله و تاریخی را در صدا و سیمای استان حل کردند.

صفری در پایان به لزوم حمایت از جوانان اشاره کرد و افزود: ما مسئولین باید با تجمیع بودجه های فرهنگی از این جوانان حمایت کنیم.

نظرات

محسن
IR

پیشنهاد می شود که مدیر کل صداوسیمای استان آذربایجانشرقی در مورد برنامه‏ های آبکی خود تجدید نظر کنند و از استان شیراز و کاشان تولید برنامه را یاد بگیرند. تا کی ناغیل گویی و برنامه های تکراری.... ؟!