تبریزبیدار
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۷۷۸۱۸

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خبر داد؛

مشتركان كم مصرف پاداش می گیرند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌شرقی گفت: در پی برودت هوا و افزایش مصرف انرژی در استان به منظور پایداری شبکه‌های برق مشترکانی که مصرف خود را کاهش دهند پاداش در قبض آن‌ها اعمال می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ،فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌شرقی گفت: در پی برودت هوا و افزایش مصرف انرژی در استان، به منظور پایداری شبکه‌های برق، مشترکانی که مصرف خود را کاهش دهند پاداش در قبض آن‌ها اعمال می‌شود.

فرج نیا گفت: برای پایداری شبکه‌های برق و گاز در ایام برودت هوا در مصرف انرژی اسراف نکنیم تا همه هم استانی‌ها به صورت مستمر از این نعمت الهی همچنان بهره‌مند باشند.

او افزود: به دنبال برودت شدید هوا و کاهش دما و افزایش مصرف گاز در سطح کشور که کمبود سوخت گاز نیروگاه‌های تولید برق را در پی داشته است، شهروندان این استان سردسیر باید به منظور پایداری شبکه‌های برق و گاز، نهایت صرفه‌جویی را داشته باشند تا مشکل قطع برق در آذربایجان شرقی نداشته باشیم.

فرج نیا همچنین از کلیه مشترکان و هم استانی‌های درخواست کرد که بار وسایل گرمایشی و تجهیزات برقی خود را کاهش دهند تا از پاداش خوش مصرفی این شرکت برخوردار شوند.

مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی گفت: مشترکانی که نسبت به دوره مشابه سال قبل اگر مصرف برق و گاز خود را کاهش دهند مشمول پرداخت پاداش خوش مصرفی می‌شوند.

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در ۱۹ شهرستان و ۳۵ شعبه خود در حال خدمات‌رسانی شبانه‌روزی به مردم است.

این شرکت به جز شهر‌های تبریز، اسکو و آذرشهر سایر مناطق استان را زیر پوشش داشته و در حدود ۹۰۰ هزار مشترک دارد.