تبریزبیدار
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۱۲:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۷۷۸۳۴

در مراسم خاطره گویی عنوان شد؛

روایت رزمنده آذربایجانی جبهه مقاومت از تاثیری که حاج قاسم به فرماندهان روسی گذاشت

سردار اسدبیگی گفت:فرماندهان عالی رتبه روسیه بعد از ارتباط با حاج قاسم، برخوردشان با زیردستان خود به کلی تغییر می کرد و آنها را تکریم می کردند.

به گزارش تبریز بیدار ،سردار اسدبیگی از رزمندگان آذربایجانی جبهه مقاومت اسلامی عصر امروز در مراسم خاطره گویی "تویی که میشناختمت" پیرامون شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: آنچه حاج قاسم را سردار دلها کرد، درجه و فرماندهی و... نبود بلکه خصوصیات اخلاقی و اخلاص او بود.

وی افزود: حاج قاسم هیچگاه بدنبال مطرح کردن خود نبود هر چند در رسانه های دنیا مطرح می شد.

سردار اسدبیگی به اقدامات شهید سلیمانی در جبهه مقاومت اشاره کرده و گفت: جریان مقاومت در سوریه و عراق باعث به وجود آمدن یک جبهه متحد و قوی شیعی در دنیا شد که هر کدام از این گروه های شیعی در کشورهای سوریه، عراق، لبنان،پاکستان، افغانستان و.... بعنوان یک جبهه تاثیرگذار ظهور کرده‌اند.

وی در ادامه بیان داشت: فرماندهان عالی رتبه روسیه در سوریه می گفتند بعد از ارتباط با حاج قاسم، برخوردشان با زیردستان خود به کلی تغییر می کرد و آنها را تکریم می کردند.

این رزمنده جبهه مقاومت با بیان اینکه حاج قاسم تبدیل به یک الگو برای فرماندهان روسی شده بود، افزود:فرماندهان روسی در سوریه در طرح ریزی عملیات به حاج قاسم تمکین می کردند.

وی خاطر نشان کرد: وعده ۳ ماهه حاج قاسم برای پایان دادن سیطره داعش، برای فرماندهان میدانی سخت بود اما حاج قاسم ۳ ماه تمام در منطقه فرماندهی میدان را بر عهده گرفت و حتی وقتی پدر ایشان فوت کرد بلافاصله بعد از یک هفته سفر به کشور، به سوریه بازگشت.

سردار اسدبیگی بیان داشت: با تدبیر حاج قاسم، ترکیه نیز بعد از مذاکرات آستانه به حمایت از جبهه مقاومت پرداخت.