تبریزبیدار
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵:۱۹ شناسه خبر : ۱۰۷۷۸۵۰

رئیس پلیس راه آهن آذربایجان خبر داد؛

کشف۴ میلیارد ریال محموله قاچاق در راه آهن آذربایجان

رئیس پلیس راه آهن آذربایجان از کشف محموله قاچاق شامل انواع کفش ورزشی و لوازم خانگی به ارزش ۴ میلیارد ریال در راه آهن آذربایجان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ،سرهنگ علی یوسفی رئیس پلیس راه آهن آذربایجان گفت: محموله قاچاق شامل انواع کفش ورزشی و پیاده روی، جوراب و لوازم خانگی خارجی با هوشیاری دایره آگاهی پلیس راه آهن آذربایجان کشف و ضبط شد.

وی افزود: عوامل دایره آگاهی پلیس راه آهن آذربایجان در حین بررسی و کنترل انبار توشه راه آهن و بار‌های واصله از استان‌های جنوب کشور اقلام و اجناس قاچاق را کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس راه آهن آذربایجان با اشاره به ارزش ریالی این محموله قاچاق خاطر نشان کرد: این کالا‌های قاچاق کشف شده، بیش از ۴ میلیارد ریال ارزش ریالی دارند که کشف و ضبط شدند.

این مقام انتظامی همچنین ابراز داشت: مأموران پلیس راه آهن چند ماه پیش نیز حین کنترل بار مسافران قطار بین المللی «تبریز –وان» به یک نفر مشکوک و در بازرسی از بار آن ۶ هزار و ۴۲۵ دلار و ۶ هزار و ۶۲۵ لیر ترکیه کشف کردند؛ یوسفی ارزش ارز‌های کشف شده را یک میلیارد و ۶۰ میلیون ریال اعلام کرد.

رئیس پلیس راه آهن آذربایجان در پایان از مردم و مسافران خطوط ریلی خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، به سامانه ۱۱۰پ لیس گزارش کنند.