تبریزبیدار
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶:۱۶ شناسه خبر : ۱۰۷۷۸۵۶

قهرمانی تیم فوتسال آپادانای تبریز در لیگ فوتسال امیدهای استان

تیم امید آپادانا برای دومین سال متوالی به مقام قهرمانی لیگ فوتسال امید های استان دست یافت.

به گزارش تبریز بیدار ، دیدار نهایی لیگ فوتسال امیدهای استان آذربایجان‌شرقی بین تیم‌های آپادانا تبریز و بیمه مسلمی گوگان در سالن آذر ساتراپ برگزار شد که این بازی با نتیجه 4 بر یک به سود تیم امید آپادانا به اتمام رسید.

در این دیدار رضا بهاری (2گل)، علی طاهری و مهدی فائزی هرکدام یک گل برای تیم آپادانا گلزنی کردند و تک گل تیم بیمه مسلمی را سعید عطارد به ثمر رساند.

تیم امید آپادانا برای دومین سال متوالی به مقام قهرمانی دست یافته و هر 2 تیم فینالیست به مسابقات مناطق امید کشور صعود کردند.

دیدار نهایی با حضور هزار تماشاگر برگزار شده و از تماشاگران ویژه این بازی می‌توان به رشید قلی‌پور بازیکن تبریزی تیم حفاری خوزستان اشاره کرد.

گفتنی است مسابقات لیگ امیدهای استان آذربایجان‌شرقی با حضور آپادانا تبریز، غدیر مقاومت تبریز، شهدای گمنام مراغه، بیمه رازی مسلمی گوگان، املاک خاوران باسمنج، تیرچه اتحاد مراغه، شهدای مدافعان حرم آذربایجان و سبلان تبریز در 2 گروه 4 تیمی برگزار شده و از هر گروه 2 تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند که بعد از بازی‌های این مرحله تیم‌های امید آپادانا و بیمه مسلمی به دیدار نهایی راه یافته بودند.

اسامی بازیکنان تیم آپادانای تبریز:

علی طاهری، مرتضی احمدی، سجاد قربانی، محمد شادانی، هادی صفی خانلو، سهیل اختری، امیرحسین خدایی، مهدی حسینی، حسن صدقی، رضا بهاری، پیمان خوشی، امیرمهدی ارجمندی، فرهود زین الدین، محمد عبدالهی، مهدی فائضی

سرمربی: اکبر خدایی
مدیر تیم: اصغر مکرمی