تبریزبیدار
شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵:۴۴ شناسه خبر : ۱۰۷۷۹۱۱

در واکنش به انتشار تصاویر صندلی های پوشیده از برف استادیوم؛

بهتاج: تماشاگران به سمت سکوهای آماده شده هدایت می شدند

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در واکنش به تصاویر منشتر شده از سکوهای ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز گفت: با هماهنگی نیروی انتظامی تماشاگران به سمت سکوهای آماده شده هدایت می شدند.

به گزارش تبریز بیدار ، مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی به تصاویر منشتر شده از سکوهای ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز در حاشیه دیدار دو تیم تراکتور تبریز و ذوب آهن اصفهان واکنش نشان داد.

ایوب بهتاج با بیان اینکه ورزشگاه یادگار امام(ره) کاملا آماده میزبانی از بازی بود، افزود:  ۲۵ هزار صندلی برای حضور هواداران برف روبی و آماده شده بود.

وی خاطر نشان کرد: حدودا ۱۰ هزار هوادار تراکتور دیروز بدون مشکل خاصی در ورزشگاه حضور یافتند.

بهتاج بیان داشت: اداره کل راهداری استان، شهرداری تبریز، اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز و مجموعه همکاران در ورزشگاه یادگار امام(ره) از چندروز قبل از بازی به صورت شبانه روزی برای آماده کردن سکوها برای حضور هواداران عزیز، زمین بازی، سیستم هیتینگ، راه های منتهی به ورزشگاه و... پای کار بودند.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی افزود: با هماهنگی نیروی انتظامی تماشاگران به سمت سکوهای آماده شده هدایت می شدند.🆔 @tabrizebidar

Image title


نظرات

علیرضا
IR

با عرض سلام. 1. برف های پارکینگ تمیز نشده بود. یعنی حتی تشخیص مسیر از جداول امکان پذیر نبود. 2. صندلی ها پاک نشده بود و فقط زیر سکوها تمیز بودن که اونم بخاطر سکو بوده نه اقدام شما آقای بهتاج. 3. شما از کجا میدونستید قراره فقط اون تعداد هوادار بیاد که تمیز کرده باشید؟ لطفا به شعور هوادار توهین نکنید. سختی مسیر برایمان کافیست.

امین
IR

من خودم به خاطر لیز بودن پله های خروجی از طرف جایگاه اوزبه اوز (34) بدجور زمین خوردم که خوشبختانه به خیر گذشت و کمر و دستم دچار آسیب دیدگی جزئی شد. لطفا به شعور مردم توهین نکنیم.