تبریزبیدار
شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۵۹:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۷۷۹۱۵

گزارش اختصاصی تبریزبیدار از نتایج رسیدگی به اعتراضات داوطلبان انتخابات مجلس؛

شاه داماد در کنار مدیران شاخص دیگر، بازهم رد شد / تایید صلاحیت فعال اقتصادی و یک روحانی

بر اساس اعلام شورای نگهبان، داوطلبان عدم احراز صلاحیت شده در این مرحله که توسط هیات مرکزی نظارت صورت گرفته، مجاز به ثبت شکایت هستند.

به گزارش تبریز بیدار ، نتایج مرحله اول رسیدگی به شکایات داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی شامگاه دیروز اعلام شد که طی آن برخی داوطلبین رد شده در رسیدگی اولیه، تایید صلاحیت شده اند.

بر اساس اعلام کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، در این مرحله از بررسی صلاحیت‌ها، حدود 2 هزار نفر تایید صلاحیت شدند و بازهم امکان تغییر است.

پیگیری های تبریزبیدار حکایت از تایید صلاحیت چهره های شاخصی همچون رضا پاشایی(فعال اقتصادی)، حجت الاسلام سیدجلال شربیانی و پرویز احمدزاده در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو دارد که در رسیدگی اولیه به صلاحیت داوطلبان رد شده بودند.

در این بین برخی چهره های شاخص رد صلاحیت شده نتوانستند در مرحله رسیدگی به اعتراضات، تاییدیه بگیرند که از این بین می توان به افرادی چون رحیم شهرتی فر(معاون سابق استاندار آذربایجان شرقی)، کامبیز مهدی زاده(داماد روحانی)، علیرضا نوین(شهردار اسبق تبریز)، علی اصغر شعردوست(نماینده اسبق مجلس)، نازیلا آصفی، مسعود محمدیان(مدیر کل اسبق دامپزشکی استان)، یعقوب هوشیار(شهردار سابق مناطق تبریز) و ایرجیان اشاره کرد که مجددا در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو رد صلاحیت شدند.

بر اساس اعلام شورای نگهبان، داوطلبان عدم احراز صلاحیت شده در این مرحله که توسط هیات مرکزی نظارت صورت گرفته، مجاز به ثبت شکایت هستند.


نظرات

IR

شاه داماد عزیز این رد صلاحیت بیشتر بر می گردد به انتخاب شما در خصوص پدر خانم گرامی!!!! باید بیشتر دقت می کردی عزیز دل برادر