تبریزبیدار
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵:۳۸ شناسه خبر : ۱۰۷۸۱۳۹

مسئول سازمان بسیج رسانه در گفتگو با خبرنگاران تشریح کرد؛

تجلیل از 12 اثر برتر و 36 اثر شایسته تقدیر سومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی با حضور مسئولان ارشد استان

نظامی خواه خبر از تجلیل از 12 اثر برتر و 36 اثر شایسته تقدیر سومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی با حضور مسئولان ارشد استان داد.

به گزارش تبریز بیدار ،رامین نظامی خواه، مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران، از برگزاری آیین اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان از ساعت 9:30 صبح فردا جمعه 25 بهمن ماه در محل تالار خاقانی خانه فرهنگ تبریز خبر داده و گفت: با حضور مسئولان ارشد استان از جمله نماینده معزز ولی فقیه و امام جمعه محبوب تبریز، استاندار محترم و فرمانده سپاه عاشورا از برگزیدگان جشنواره تجلیل خواهد شد.

وی افزود: هیئت داوران جشنواره 12 اثر برتر و 36 اثر شایسته تقدیر را از میان حدود 550 اثر پذیرفته شده در جشنواره برگزیده اند.

درخشش ستاره های آذربایجان شرقی در سپهر رسانه ای ایران

نظامی خواه گفت: 2 عنوان برتر کسب شده توسط اهالی رسانه آذربایجان شرقی در مرحله ملی جشنواره ابوذر، استانمان را در زمره برترین های امسال ابوذر قرار داده است.

لوح سپاس برای تمام صاحبان آثار

وی مشارکت قریب به 130 نفر از همکاران حدود 50 رسانه استان اعم از مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه خبری را یادآور شده و از اهدای لوح سپاس به تمامی شرکت کنندگان جشنواره در آیین اختتامیه خبر داد.

برنامه ریزی برای ثبت خاطره ای ماندگار در صبح جمعه زمستانی

وی اجرای استندآپ کمدی و موسیقی در آستانه سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، پخش کلیپ کوتاهی در خصوص شخصیت جناب ابوذر غفاری بعنوان الگوی حق جویی و حق گویی، تجلیل از 4 تن از فعالان فرهنگی و رسانه ای جبهه انقلاب و قرائت بیانیه هیئت داوران و عکس یادگاری دسته جمعی شرکت کنندگان را از قسمت های پیش بینی شده در آیین اختتامیه جشنواره اعلام کرد.

گردآوری آثار برتر در قالب ویژه نامه

وی متذکر شد: بدیهی است طبق روال مرسوم جشنواره ها، اسامی برگزیدگان پیش از آیین اختتامیه اعلام نخواهد شد اما دبیرخانه جشنواره در نخستین فرصت، آثار منتخب را در قالب ویژه نامه ای گردآوری و منتشر خواهد کرد.

20 میلیون جایزه نقدی برای برگزیدگان

نظامی خواه مجموع جوایز نقدی برگزیدگان این جشنواره را 20 میلیون تومان اعلام کرده و گفت: صد البته که وسع ما برای تجلیل از همکاران ساعی و خوش ذوق محدود و ناچیز است.

وی با تقدیر از همکاری نهادها و ارگان های مشارکت کننده در جشنواره گفت: جا دارد خداقوت جانانه ای به همکاران دبیرخانه، اعضای شورای سیاستگذاری و هیئت داوران جشنواره و تمامی اساتید و دوستان بزرگواری که طی مدت چند ماه گذشته بسیجی وار راهنما و یاریگرمان بوده اند؛ عرض کنم.

گفتنی است سومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی با رونمایی از پوستر فراخوان همزمان با هفته بسیج کلید خورد و پذیرش آثار منتشره در رسانه های اجتماعی علاوه بر رسانه های جمعی و نیز اعمال تغییراتی در محورهای جشنواره از جمله افزودن موضوعات ورزشی را می توان از جمله نکات قابل اشاره آن دانست. اضافه شدن اساتید و کارشناسان ملی به هیئت داوران جشنواره برای پرهیز از هرنوع شائبه جانبداری در انتخاب آثار برتر نیز دیگر نقطه قوت این جشنواره بود که فردا با برگزاری آیین اختتامیه و معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان می دهد.