تبریزبیدار
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰:۳۳ شناسه خبر : ۱۰۷۸۱۹۹

شهردار تبریز در گفتگو با تبریزبیدار:

ممنوعیت فعالیت انتخاباتی مدیران و کارکنان در وقت اداری و با اموال اداری

شهین باهر تاکید کرد: شهرداران و مدیران شهرداری نمی توانند در بحث های تبلیغاتی در زمان اداری و با استفاده از اموال اداری دخالت داشته باشند.

ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز در گفتگو با تبریز بیدار  در خصوص فعالیت های انتخاباتی کارکنان شهرداری اظهار داشت: همانگونه که در قانون  برای ما تکلیف شده، شهرداران و مدیران شهرداری نمی توانند در بحث های تبلیغاتی در زمان اداری و با استفاده از اموال اداری، دخالت داشته باشند.

وی در ادامه گفت: در جلسات مکرر نیز به مدیران تذکر داده ایم ولی مدیران و کارکنان شهرداری در زمان غیر اداری و بدون استفاده از اموال دولتی می توانند افکار خود را پیش ببرند.

کسی باور نکرده بارندگی های اخیر بحران بوده

شهین باهر  یاد آور شد: ملاک عمل شهرداری مشارکت حداکثری مردم و تشویق به حضور مردم در انتخابات است نه تبلیغ فرد و افراد خاص، تمامی افراد تایید صلاحیت شده عزیر ما هستند و مردم هر کس را صلاح بداند ما تابع هستیم و کار خواهیم کرد.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار تبریزبیدار در مورد گلایه ها از عملکرد شهرداری در بارندگی های اخیر گفت: بارش 40 سانتی برف در شرق تبریز و کاهش 15 درجه ای دما در 30 سال اخیر بی سابقه بود و این بحرانی بیش نبود.

شهردار تبریز افزود: انتظار داشتیم همه نهاد ها و سازمان ها و مردم به شهرداری کمک کنند، شهرداری و عوامل شهرداری و کارگران دست تنها ماندند و 3 شبانه روز پای کار بودیم.

شهین باهر خاطر نشان کرد: در مدیریت بحران شاید رضات مندی را جلب نکردیم چون تا امروز برای کسی محقق نشده که این حجم از بارندگی یک بحران بود.


نظرات

IR

از وضعیت مترو خبر داری؟