تبریزبیدار
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۳۱:۵۴ شناسه خبر : ۱۰۷۸۲۰۸

در گفتگو با تبریزبیدار تشریح شد؛

فرار منادی از مناظره با احمدزاده / بهانه واهی برای دور زدن دانشجویان

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی به تشریح حواشی مناظره منادی و احمدزاده پرداخت.

علی کریم سیر در گفتگو با تبریز بیدار  در خصوص فرار علیرضا منادی کاندیدای انتخابات مجلس از مناظره با پرویز احمدزاده دیگر کاندیدای انتخابات اظهار داشت: هفته قبل با آقای منادی هماهنگی لازم برای این مناظره صورت گرفت و موافقت کرده بود.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی افزود:  صبح امروز طی تماس با منادی ایشان اعلام کرد در مناظره شرکت نمی کند و برنامه دیگری دارد.

وی افزود: علی رغم اطلاعیه دانشگاه مبنی بر تعطیلی دانشگاه از ساعت ۳ و نیم به بعد، اما دانشجویان از ساعت ۳ در محل سالن حاضر شدند و آقای احمدزاده هم حضور یافت و خبری از آقای منادی نشد.

کریم سیر بیان داشت: آقای منادی تعطیلی دانشگاه را بهانه ای برای فرار از مناظره کرد در حالی که برای دانشجویان سرویس ایاب ذهاب تامین شده بود.

وی خاطر نشان کرد: با وجود غیبت آقای منادی،جلسه پرسش و پاسخ با آقای احمدزاده برگزار شد و دانشجویان تصویر منادی را به صندلی چسباندند.

نظرات

IR

بلا تشبیه امام علی فرمودند که از این می سوزم که من را با معاویه قیاس می کنند(نقل به مضمون) حالا شما می خواهید منادی با احمدزاده سر چی مناظره کنند؟ هدف اصلی تخریب منادی توسط احمدزاده بوده است که منادی هم با زیرکی دم به تله شماها نداده است. و الا طرف منادی اقلش باید پزشکیان یا بیگی باشد