تبریزبیدار
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۴۵:۵۷ شناسه خبر : ۱۰۷۸۳۰۴

طی پیامی صورت گرفت؛

تقدیر امام جمعه تبریز از حضور با شکوه مردم در انتخابات

امام جمعه تبریز از حضور با شکوه مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز طی پیامی از حضور با شکوه مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.


متن پیام  نماینده ولی فقیه در استان به این شرح است:

حماسه‌ی حضور پرشور مردم قهرمان ایران اسلامی و خطه آذربایجان در انتخابات، صفحه‌ی تابناک دیگری بر افتخارات بزرگ انقلاب افزود؛ ملتی که آگاهانه و بهنگام دفاع جانانه‌ی خود از نظام اسلامی را به رخ دنیا کشید و با همان اراده‌هایی که قیام مشروطه را خلق کرد و با اربعین شهدای قم بسترساز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شد بار دیگر یاوه‌های دشمنان این مرز و بوم را باطل ساخت.

آذربایجان سنگر دفاع از ایرانِ انقلابی در جنگ نرم و سخت، با نقش برآب کردن وسوسه‌های شیطانی و مداخله‌جویانه استکبار که در صدد دلسرد کردن مردم در پای صندوق‌های رای بود، بزرگترین برنده در صحنه‌ای دیگر از انقلاب شدند.

اکنون نمایندگان مردم که مسئول قانونگذاری و نظارت بر اجرای صحیح آن هستند با رأی و تشخیص شما ملت همیشه در صحنه انتخاب شده اند که این مهم نمونه‌ی آشکار از مردمسالاری دینی است.

اینجانب با نهایت خشوع و تواضع شاکر به درگاه الهی بوده و سپاس و تحسین خود را به پیشگاه ملت عظیم‌الشأن خطه آذربایجان تقدیم مینمایم.

به منتخبین عزیز مردم که با کسب اعتماد و آرای ملت، توفیق خدمتگزاری به مردم استان را بدست آورده اند تبریک میگویم و از همه نمایندگان راه یافته به بهارستان انتظار دارم به شکرانه این اعتماد و آراء، اهتمام مجدانه به وظائفی که قانون اساسی بر عهده‌ی ایشان نهاده است داشته باشند و همچنین در راه رفع مشکلات مردم خصوصا اشتغال و ازدواج جوانان بیوقفه تلاش کنند.

از دیگر نامزد‌های محترم مجلس شورای اسلامی هم که با حضور در صحنه و طرح زمینه‌ی حضور حماسی مردم را فراهم آوردند صمیمانه تشکر میکنم.

همچنین قدردانی و تشکر خود را از شورای محترم نگهبان و وزارت کشور و مجریان و ناظران، طرفداران همه‌ی نامزد‌های محترم و نیز از دست‌اندرکاران ستاد انتخابات کشور، نیرو‌های امنیتی و انتظامی و همه خبرنگاران رسانه‌های دیداری و شنیداری و صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که در این راه، وظیفه‌ی بزرگ و کوششی خستگی ناپذیر داشتند اعلام میدارم.

این حماسه‌ی ماندگار در آغاز پنجمین دهه از عمر با برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و گام دوم انقلاب ثابت کرد که ایران اسلامی میتواند باتکیه بر عزم ملت خود، راه استقلال و آزادی را از چنبره‌ی سلطه‌ی بیگانگان تا نقطه‌ی مطلوب بپیماید.

در پایان با آرزوی توفیقات روز افزون، سربلندی همه ملت ایران در سایه توجهات حضرت، ولی عصر (عجل اللّه تعالی فرجه الشریف) و در پرتو رهنمود‌های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.