تبریزبیدار
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۹:۵۴:۱۳ شناسه خبر : ۱۰۷۸۳۰۹

منتخب مردم تبریز برای مجلس یازدهم در گفتگو با تبریزبیدار؛

فرهنگی: ضرورت ابتکارات جدید در مجلس برای خدمات رسانی و بهبود معیشت مردم

منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو برای مجلس یازدهم به تبریزبیدار گفت: باید ابتکارات جدید در مجلس به میدان بیاید و مطرح شوند تا خدمات رسانی به جامعه صورت گرفته و معیشت مردم بهبود یابد.

محمدحسین فرهنگی منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو برای مجلس یازدهم در گفتگو با تبریز بیدار  اظهار داشت: از اعتماد مجدد مردم عزیز به بنده صمیمانه تشکر می کنم.

وی افزود: حمایت از بنده حمایت از تجربه و امورات مربوط به نمایندگی مجلس بود و مردم با این اعتماد بنده را شرمنده خود کردند.

منتخب مجلس یازدهم با اشاره به حضور قبلی خود در کسوت نمایندگی مجلس گفت: سال ها خادمی مردم را کردم و در فراز و نشیب های مختلفی حضور داشتم که مایه مباهات و افتخار بود.

وی در خصوص برنامه های پیش رو برای مجلس آتی بیان داشت: برنامه ها در مجلس دو دسته است، دسته اول مربوط به امورات جاری مجلس است. دسته دوم مربوط به کارهای انجام شده در گذشته است که شامل روند حمایت از بیکاران متقاضی کار، اصلاح فرایند اقتصادی و ... که این فرایندها باید ادامه پیدا کند.

فرهنگی تاکید کرد: باید ابتکارات جدید در مجلس به میدان بیاید و مطرح شوند تا خدمات رسانی به جامعه صورت گرفته و معیشت مردم بهبود یابد.

نظرات

IR

!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟