تبریزبیدار
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۷۸۳۱۹

در گفتگوی تبریزبیدار با منتخب مردم برای مجلس یازدهم مطرح شد؛

متفکرآزاد: دغدغه حل مشکلات آذربایجان دارم / زندگی ساده من بعد از نمایندگی مجلس هم تغییر نخواهد کرد

متفکرآزاد گفت: نهایت تلاش خود را خواهم کرد که در مورد مسایل ملی و بین المللی و مسایل آذربایجان، دغدغه مند باشم و ورود کنم تا ذره ای از حق مردم تضییع نشود.

به گزارش تبریز بیدار ، روح الله متفکر آزاد منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو برای نمایندگی مجلس یازدهم شورای اسلامی در گفتگو با  تبریز بیدار  ضمن تقدیر از حضور مردم پای صندوق رای اظهار داشت: از مردم، مسئولین اجرایی و نظارتی، نیروی انتظامی و عوامل دخیل در انتخابات نهایت تشکر را دارم که انتخابات را سلامت و به نحو احسن برگزار کردند. از مردم عزیز نیز کمال تشکر را دارم که  به بنده اعتماد کردند تا خدوم آنها شوم.

وی افزود: با شروع گام دوم انقلاب، با حضور در مجلس، تلاش خواهم کرد مسیر های پیشرفت را برای این مردم عزیز هموارتر کنم و این افتخاری است برای من که در راه حل مشکلات معیشتی و اقتصادی و اجتماعی این مردم قدم بردارم.

متفکر آزاد خاطر نشان کرد: نهایت تلاش خود را خواهم کرد که در مورد مسایل ملی و بین المللی و مسایل آذربایجان، دغدغه مند باشم و ورود کنم تا ذره ای از حق مردم تضییع نشود.

زندگی ساده من بعد از نمایندگی مجلس هم تغییر نخواهد کرد

منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو برای نمایندگی مجلس یازدهم شورای اسلامی همچنین به شفافیت مالی خود اشاره کرد و گفت: سبک زندگی من ساده است و این روند حتی در مجلس هم اینگونه خواهد ماند تا به همه مردم اثبات شود که من فرزند این مردم بوده و همین گونه هم باقی خواهم ماند.

بدون تخریب هیچ کاندیدا و به دور از شعار و هزینه گزاف وارد گود شدم

وی ادامه داد: من در این دوره از انتخابات که اولین قدم برای حضور در مجلس بود، هیچ کاندیدایی را تخریب نکرده ام و تنها با داشته های خود و با اعتماد مردم، بدون شعار و هزینه گزاف وارد میدان شدم و مفتخرم که به لطف الهی و اعتماد مردم انتخاب شدم و در راستای حل مشکلات مردم تلاش خواهم کرد و از خداوند متعال استدعا دارم که هیچگاه بنده را شرمنده مردم نکند.

منافع مردم را قربانی اختلاف سلیقه ها نمی کنم

عضو هیات علمی دانشگاه تبریز با تبریک به همه نمایندگان منتخب مجلس گفت: علی رغم اینکه شاید اختلاف نظر و سلیقه ای با نمایندگان داشته باشیم، منافع مردم شریف را هیچگاه قربانی این مسایل نخواهم کرد و بیش از پیش در راستای منافع کشور و مردم، تلاش خواهم کرد.

نظرات

IR

با توکل بر خدا موفق باشید

علی شکری
AZ

به نظر من نورپردازی چهره ی این مرد شریف خوب نیست. کاش یک عکس بهتر از ایشان چاپ می کردید.