تبریزبیدار
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۰۸:۲۲ شناسه خبر : ۱۰۷۸۳۲۵

رئیس شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریزبیدار؛

دبیری: نمایندگان جدید مردم در مجلس پیگیر لایحه افزایش درآمد پایدار شهرداری باشند

رئیس شورای شهر تبریز در تشریح انتظارات از نمایندگان جدید مردم در مجلس یازدهم گفت: نمایندگان جدید مردم در مجلس پیگیر لایحه افزایش درآمد پایدار شهرداری باشند.

شهرام دبیری در گفتگو با تبریز بیدار  ضمن تبریک به نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خصوص انتظارات اعضای شورای شهر تبریز از نمایندگان مجلس اظهار کرد: ما انتظار داریم طبق روال گذشته و بیش از پیش با هم متحد شوند و در پیگیری منافع شهر و استان، این اتحاد را به دور از هر گونه گرایش های سیاسی حفظ کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه مدیریت شهر بر عهده شهرداری است و اکنون درآمد پایدار شهرداری تبریز 17 درصد است و انتظار داریم که این میزان با وضع قوانین به بالای 50 درصد رشد کند، البته لایحه ای در این خصوص در مجلص تصویب شده ولی نیاز به پیگیری مجدد است.

توسعه شهری در گرو تدوین قوانین اشتغال زا

رئیس شورای اسلامی کلانشهر شهر تبریز در ادامه افزود: پیگیری مسائل اجتماعی و معیشتی مردم، کنترل تورم، افزایش دستمزد ها و دفاع از حقوق رفاهی، مطالبات مهم مردم از نمایندگان خود در مجلس  است.

دبیری همچنین با بیان اینکه وضعیت اقتصادی جامعه خوب نیست، گفت: جامعه امروزی نیاز به رونق تولید و اشتغال زایی دارد که اگر نمایندگان قدمی در این راستا بردارند، کمک بزرگی به توسعه شهری و استان و کشوری خواهند برداشت.