تبریزبیدار
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۰:۳۹:۰۴ شناسه خبر : ۱۰۷۸۴۹۰

در گفتگوی تبریزبیدار با بهتاج بررسی شد؛

شایعه باز بودن سالن های ورزشی تبریز در ایام تعطیلی کرونا چقدر صحت دارد؟

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی به تبریزبیدار گفت: در مورد تداوم روند تعطیلی اماکن ورزشی تصمیم گیری می شود اما تا ۱۷ اسفند همه سالن ها بسته بود.

ایوب بهتاج در گفتگو با تبریز بیدار ، در خصوص شایعه فعالیت برخی سالن‌های ورزشی در این ایام تعطیلی کرونا اظهار داشت: نامه‌ای به دست ما رسیده بود که سالن های ورزشی تا ۱۷ اسفندماه تعطیل خواهند بود و تا این روز نیز همه سالن‌ها و اماکن ورزشی تعطیل بود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی افزود: برای روزهای بعد از ۱۷ اسفند نامه‌ای از طرف وزارت ورزش و جوانان  به دستمان نرسیده است، فردا یا پس‌فردا جلسه‌ای در استان در این خصوص برگزار خواهد شدتا تصمیمات در مورد تعطیلی یا فعالیت سالن های ورزشی اتخاذ خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: سالن‌های ورزشی تابع دستورات قرارگاه زیستی استان است، هر کسی سندی در رابطه با اینکه تا ۱۷ اسفند یکی از اماکن ورزشی فعالیت می‌کرد، ارائه دهد.


گفتنی است برای مقابله با شیوع ویروس کرونا مدارس و دانشگاه ها تا پایان سال تعطیل شدند و نمازهای جماعت مساجد نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند اما برای فعالیت سالن های ورزشی در روزهای آتی تصمیم گیری خواهد شد!

نظرات

سلام
IR

با توجه به اینکه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ، اقدامات زیادی انجام شده است ،اما متاسفانه بسیاری از قهوخانه ها وچای خانه ها که امکان شیوع ویرس در این مکانها زیاد است ، در سطح شهر تبریز دایر بوده واقدام به سرویس دهی دراین ایام به مشتریان می کنند ،لطفا رسیدگی فرمائید ،باتشکر