تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲:۳۶ شناسه خبر : ۱۰۷۸۵۱۵

روایت تبریزبیدار از دیدار مدافعان امنیت با مدافعان سلامت؛

سردار خرّم: سپاه و بسیج آماده هرگونه همکاری برای شکست کرونا است

فرمانده سپاه عاشورا ساعت 8 شب گذشته برای بازدید از روند درمانی بیماران کرونایی و تقدیر و تشکر از تلاش بی وقفه و مجاهدانه کادر پزشکی و پرستاری در این بیمارستان حضور یافت.

به گزارش تبریز بیدار ،ساعات پایانی روز سه شنبه بیمارستان امام رضا علیه السلام تبریز علیرغم اینکه این روزها نامش بیش از همیشه بر سر زبان ها افتاده اما روزها و شب های آرامی را پشت سر می گذارد. اطراف بیمارستان خلوت و آرام است. تذکر مسئولان برای تردد کمتر در بیمارستان موثر واقع شده و اطراف و حیات بیمارستان کاملا آرام است.

Image title

فرمانده سپاه عاشورا ساعت 8 شب گذشته برای بازدید از روند درمانی بیماران کرونایی و تقدیر و تشکر از تلاش بی وقفه و مجاهدانه کادر پزشکی و پرستاری در این بیمارستان حضور یافت و از بخش های مختلف ایزوله شده بازدید بعمل آورد.

سردار عابدین خرّم بعد از بازدید از بخش ایزوله در گفتگویی کوتاه گفت: امشب برای تقدیر و تشکر از کادر درمانی، ریاست محترم بیمارستان و ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اینجا آمدم. کادر درمانی با روحیه ایثارگرانه و خدمتگذارانه بسیار عالی و علیرغم وجود خطر برای خود ایشان، بدون وقفه در حال خدمت رسانی هستند و جا داشت بنده نیز از این عزیزان تشکر کنم.

Image title

فرمانده عالی سپاه در استان خطاب به رییس دانشگاه علوم پزشکی گفت: ما به عنوان بسیج و سپاه آماده ایم هر آنچه برای شکست کرونا از دستمان بر می آید دریغ نکنیم. از ضدعفونی کردن مکرر بیمارستان گرفته تا تامین کادر پرستاری آن. باید تلاش کنیم مردم عزیزمان در این استان با طیب خاطر زندگی کنند. البته مردم باید توصیه های خودمراقبتی مسئولان بهداشتی را جدی بگیرند که اگر این اتفاق بیفتد و مردم توصیه ها را عمل کنند، مبارزه با این ویروس با سهولت انجام خواهد شد.

Image title


سردار خرّم به روحیه بالای کادر درمانی اشاره کرد و گفت: عشق و علاقه ای که ما اینجا دیدیم مثال زدنی و بی بدیل بود.

دکتر دینوری رییس بیمارستان نیز در حالی که بغض راه گلویش را بسته بود گفت: من به این بچه ها می گویم در کتاب ها و فیلم ها بیشتر خوانده و دیده ایم که در دفاع مقدس یک رزمنده ای خودش را روی مین می اندازد تا دوستانش به سلامت عبور کنند اما برای خود ما این روایت ها باورش سخت بود، با شیوع این ویروس و درگیر شدن کادر درمانی و مجاهدت شبانه روزی همکارانم در بیمارستان امام رضا(ع)، این روحیه ایثارگرانه را برایمان کاملاً باور پذیر کرد. اینجا از نگهبان بیمارستان گرفته پرستاران و پزشکان با وجود اینکه در معرض خطر جدی قرار دارند اما با تمام وجود مشغول به خدمت اند.

رییس بیمارستان امام رضا(ع) گفت: این بیمارستان از شرایط خوبی برخوردار است. توسعه ای که در سال های اخیر اتفاق افتاده امروز ثمره آن را می بینیم.

Image title

وی خطاب به مردم گفت: اگر مردم مراقبت کنند زمان بهبود اوضاع طول نخواهد کشید اما اگر مردم به هر دلیلی توصیه ها را جدی نگیرند شرایط بدتر خواهد شد.

نظرات

IR

لبخند بزن پرستار پیروزی نزدیک است