تبریزبیدار
چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۷۸۶۵۹

نماینده مردم هشترود در مجلس مطرح کرد؛

دولت موانع تولید را از سر راه بردارد

امینی با بیان اینکه نامگذاری سال ۱۳۹۹ از طرف رهبر معظم انقلاب به نام "سال جهش تولید" یک اقدام هوشمندانه و به موقع بود، گفت: دولت باید موانع تولید را از سر راه بردارد.

به گزارش تبریز بیدار ،سید حمزه امینی نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: طی سال گذشته قدم‌های مثبتی در زمینه حمایت از تولید برداشته شده و جامعه به سوی تولید و مصرف تولیدات داخلی حرکت می‌کند.

وی افزود: حمایت‌های دولت از تولید کنندگان در سال گذشته هرچند مناسب بود، اما کافی نبود؛ بر این اساس دولت باید با حمایت‌های همه جانبه خود از تولید کنندگان و با اختصاص وام‌های کم بهره و بلند مدت در جهش تولید نقش به سزایی ایفا کند.

وی اظهار کرد: مجموعه دولت اعم از استانداران و فرمانداران باید مشکلات موجود بر سر راه تولید را مرتفع کرده و در جهش تولید، کمک حال جامعه باشند و مجوزهای لازم برای تولید انواع محصولات را در حداقل زمان ممکن صادر کنند.

امینی اضافه کرد: اگر مصرف تولیدات داخلی در کشور افزایش یابد، علاوه بر فراهم شدن اشتغال و درآمد پایدار برای مردم، حاکمیت نیز در برابر جنگ ظالمانه اقتصادی استکبار جهانی، پیروز میدان شده و تهدیدها را به فرصت تبدیل خواهد کرد.

وی ادامه داد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و راه اندازی تولیدی‌های کوچک و بزرگ در شهرستان‌های هشترود و چاراویماق در سال جهش تولید از اولویت‌های اصلی دولت و مجلس خواهد بود.