تبریزبیدار
پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۰۸:۲۲ شناسه خبر : ۱۰۷۸۶۶۲

امام جمعه تبریز مطرح کرد؛

خدمات ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت محله‌محور باشد

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در جلسه ستاد پشتیبانی مدافعین سلامت استان گفت: باید کمک های ستاد بصورت محله محور باشد

به گزارش تبریز بیدار ،حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در نخستین جلسه ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت گفت: ستاد پشتیبانی مدافعین حرم که امروز در قالب ستاد پشتیبانی مدافعین سلامت استان فعالیت خود را شروع کرد، در جهت سلامت مردم قدم برداشته که کار بسیار ارزشمندی است و حمایت همه را برای خدمات رسانی به مردم می طلبد.

وی با بیان اینکه باید کمک های ستاد بصورت محله محور باشد، یادآوری کرد: هر محله افراد خود را می‌شناسد و می‌تواند با کمک بهزیستی و کمیته امداد به افراد گرفتار و بی بضاعت در این وضعیت بحرانی کمک کند.

امام جمعه تبریز همچنین کمک های خیرین به بخش بهداشت و درمان استان را ارزشمند دانست و ادامه داد: زحمات عزیزانی که در کفن و دفن فوتی های کرونایی زحمات زیادی کشیدند، جای قدردانی دارد، زیرا تبریز در این زمینه در کشور نمونه بود.

وی همچنین گفت: روحیه تعاون در مردم سراسر کشور، به ویژه مردم آذربایجان بسیار ستودنی و قابل تقدیر است.

حجت‌الاسلام و المسلمین آل‌هاشم خاطرنشان کرد: در این شرایط کشور که با ویروس کرونا مواجهه هستیم، باید با هم تلاش کرده و به کمک یکدیگر بشتابیم تا این بحران را نیز سپری کنیم.

وی ادامه داد: در مساله ویروس کرونا، دانشگاه ها، آموزش و پرورش، مساجد، حوزه‌های علمیه و نیز هیئت‌های عزاداری همراهی بسیار خوبی را انجام دادند و می توان گفت از شیوع کرونا در این محافل به حد کافی جلوگیری شد.

نماینده ولی فقیه در استان از تمامی کسانی که در حوزه بهداشت و درمان استان جان عزیز خود را به خطر می‌اندازند تا در جامعه سلامتی حاصل شود تقدیر کرد.