تبریزبیدار
پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۷۸۶۶۸

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز خبرداد؛

تداوم ضدعفونی گسترده شهر و محیط بیمارستان‌های تبریز

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از تداوم اقدامات ضدعفونی شهری خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ،هادی بدری حامد با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: همزمان با شیوع ویروس کرونا و در راستای اجرای دستور شهردار تبریز در خصوص اجرای اقدامات عملیاتی ضدعفونی برای پیشگیری از گسترش این بیماری، عملیات های مختلف ضدعفونی شهری بویژه در مراکز آسیب‌پذیر از جمله در محوطه و اطراف و بیمارستان‌ها انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به تداوم لاینقطع اقدامات ضدعفونی شهری توسط سازمان آتش نشانی تبریز بیان داشت: اقدامات پیشگیرانه در این سازمان به صورت عملیات‌های ضدعفونی شبانه و روزانه در سطح شهر، معابر، خیابان، بازار، مراکز و محل‌های پرتردد شهری با ناوگان خودرویی این سازمان انجام گرفته و ادامه این روند ضدعفونی هم اکنون با سرعت و نیروهای عملیاتی بیشتری ادامه می یابد.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی تبریز در ادامه ضمن قدردانی از زحمات آتش‌نشانان و کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان‌های تبریز گفت: هم اکنون کادر درمانی در خط مقدم مبارزه با کرونا بیماران هستند و آتش‌نشانان هم با ضدعفونی گسترده شهر و بیمارستان‌ها نسبت به روزهای گذشته، پشتیبان حفظ سلامتی شهروندان و کادر درمانی هستند.

وی ادامه داد: در همین راستا آتش‌نشانان اجرای عملیات ضدعفونی شهری را با سرعت و حجم بیشتری ادامه می‌دهند تا حدامکان میزان ابتلای افراد به بیماری کرونا را بکاهند.