تبریزبیدار
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۰:۲۱:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۷۸۶۸۹

رئیس شورای شهر تبریز مطرح کرد؛

مراحل تدفین مبتلایان به کرونا رضایت بخش است

دبیری گفت: مراحل تدفین مبتلایان به کرونا در تبریز بسیار رضایت بخش است.

به گزارش تبریز بیدار ،شهرام دبیری در بازدید از مراحل کفن و دفن فوت شدگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در وادی رحمت تبریز گفت: تمامی مراحل شرعی و اسلامی تدفین درگذشتگان بیماری کرونا بصورت دقیق اجرا می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز خاطر نشان کرد: سازمان آرامستان های شهرداری تبریز نیز پا به پای دیگر واحد های شهرداری تبریز بصورت کامل پای کار است و تمام ظرفیت و تلاش خود را برای آرامش خاطر و‌ تسلی بازماندگان فوتی ها بکار گرفته است.

وی با بیان اینکه تدابیر لازم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در مجموعه آرامستان های شهرداری تبریز اتخاذ شده است گفت: پرسنل زحمتکش این بخش با لباس ویژه و تجهیزات کامل، مراحل تغسیل و کفن و دفن را بر اساس موازین شرعی و بهداشتی  ابلاغ شده اجرا می کنند.

وی در ادامه ضمن تشکر از خدمات پرسنل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز ادامه داد: در این شرایط، همکاران سازمان آرامستان ها شامل غسالان، غساله ها، کارگران تدفین و سایر پرسنل سازمان در ایام عید نیز تا عصر مشغول تدفین متوفیان کرونا هستند که جا دارد از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمایم.

دبیری در پایان با اشاره به اینکه حضور در وادی رحمت برای مراسم تشییع و تدفین متوفیان اجتناب ناپذیر است تاکید کرد: به غیر از بستگان درجه یک تجمع افراد در مراسم تشییع و تدفین غیرضروری است و خانواده ها برای حفظ سلامت بازماندگان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.