تبریزبیدار
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۰:۴۱:۵۶ شناسه خبر : ۱۰۷۸۷۴۰

مسئول بسیج مداحان استان در گفتگو با تبریزبیدار:

هیآت حسینی پیشگام در فرهنگ «در خانه بمانیم» باشند

مسئول بسیج مداحان سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: در شرایط کنونی جنگ بیولوژیکی، از همه مادحین، ذاکرین اهل بیت(ع) و خادمان هیات حسینی انتظار می رود به فرهنگ و شعار «در خانه بمانیم» و رعایت اصول بهداشتی توجه جدی داشته باشند.

حسین قربانی در گفتگو با تبریز بیدار  در خصوص فعالیت هیات های حسینی در ایام بیماری کرونا اظهار داشت: این روزها با توجه به حمله بیولوژیکی دشمن و تاکید رهبر انقلاب و مسئولین کشور بر پرهیز از تجمعات، از برگزاری هیات بصورت عمومی محروم هستیم اما در تبریز شهر اولین ها شاهد اتفاق خوب هیات های آنلاین هستیم و اغلب مادحین جلسات هیات خود را در صفحات مجازی برای عاشقان اهل بیت(ع) انعکاس می دهند.

وی افزود: در شرایط کنونی جنگ بیولوژیکی و درگیری با ویروس کرونا، از همه مادحین، ذاکرین اهل بیت(ع) و خادمان هیات حسینی انتظار می رود به فرهنگ و شعار «در خانه بمانیم» و رعایت اصول بهداشتی توجه جدی داشته باشند و ان شاءالله در ماه شعبان با دعای خیر حضرت حجت بن الحسن(ع) بزودی این ویروس را شکست داده و برنامه های جشن را بصورت عمومی برگزار کنیم.

مسئول بسیج مداحان سپاه عاشورای آذربایجان شرقی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و آروزی شفای بیماران کرونایی بیان داشت: از زحمات هیات های حسینی تبریز و استان در تهیه ماسک و لوازم بهداشتی و ضدعفونی کردن محلات نهایت سپاس را دارم.

اختصاص هزینه ایستگاه صلواتی نیمه شعبان به تهیه ماسک و مواد ضدعفونی

وی ادامه داد: امسال هزینه ایستگاه های صلواتی برخی هیات ها از جمله هیات عاشقان ولایت تبریز در نیمه شعبان صرف تهیه ماسک و موادضدعفونی جهت مقابله با کرونا اختصاص می یابد.

قربانی گفت: از زحمات بسیجیان و فرمانده سپاه عاشورا، مدافعان سلامت، استاندار آذربایجان شرقی و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی در خط مبارزه با ویروس منحوس کمال تشکر را دارم.