تبریزبیدار
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۵۵:۳۸ شناسه خبر : ۱۰۷۸۷۵۴

در گفتگو با معاون اجتماعی ناجا استان تشریح شد؛

محدودیت های تردد در روز سیزده بدر / برپایی چادر در تفرجگاه ها ممنوع

سرهنگ شعفی در گفتگو با خبرنگاران به تشریح محدودیت ها در روز سیزده بدر پرداخت.

به گزارش تبریز بیدار سرهنگ هاشم شعفی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار داشت: به جهت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و به منظور سرعت بخشیدن به مدیریت و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا محدویت ها و ممنوعیت های ویژه روز طبیعت اجرا خواهد شد.

وی افزود: پلیس برای حفظ جان هموطنان عزیز و کمک به جامعه پزشکی نسبت به افراد بی توجه به قانون فاصله گذاری اجتماعی هیچ گونه گذشت و تسامحی نخواهد داشت.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی بیان داشت: خانواده های محترم با ماندن در خانه ضمن حفظ سلامتی سهم خود را در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ایفا و پلیس را در اجرای این ماموریت یاری نمایند.

وی ضمن تاکید بر محدودیت ها در روز سیزده بدر گفت: توقف، نشستن،برپایی چادر در پارک ها، بوستان ها، تفرجگاه ها، کنار جاده و نقاط دیگر ممنوع است و عدم رعایت این موارد موجب برخورد قانونی خواهد شد.

سرهنگ شعفی ادامه داد: خروج خودروهای بومی از شهر و ورود خودروهای غیر بومی به استان در روز طبیعت ممنوع بوده و اجازه ادامه مسیر داده نخواهد شد. 

وی به دیگر محدودیت ها در روز سیزده بدر اشاره کرده و گفت: خروج ساکنین شهر و تردد آنان در مسیر های روستایی در ۱۲ و ۱۳ فروردین ممنوع می باشد.

معاون اجتماعی ناجا استان تاکید کرد: هدف پلیس ایجاد آرامش و اعتماد سازی در سطح جامعه بوده و همراهی مردم عزیز در این زمینه مانند همیشه مورد انتظار است.