تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۸:۴۰:۰۵ شناسه خبر : ۱۰۷۹۴۷۳

غضب رشید نسبت به حاشیه سازان؛

در تراکتور راحتم و لزومی به جدایی نیست

ملی پوش تراکتوری ها می گوید این نهایت رذالت است که به صفحه اجتماعی پسر خردسال وی حمله شود.

به گزارش تبریز بیدار ، رشید مظاهری دروازه بان تیم فوتبال تراکتور تبریز در گفتگوی خبری نسبت به حواشی به وجود آمده علیه خود و خانواده اش خشمناک شده است.

 

متاسفم از اینکه آدم قدرشناسی هستم

واقعا نمی دانم چه باید بگویم. متاسفم از اینکه فوتبالیست شده ام، متاسفم از اینکه یک زندگی بی حاشیه دارم. متاسفم از اینکه اولویتم خانواده است. متاسفم از اینکه سر سفره پدر و مادرم بزرگ شدم و آنقدر ادب و فرهنگ دارم که اگر کسی برایم کاری کرد از او تشکر کنم و از اعماق وجودم متاسفم بابت اینکه همیشه اخلاق و ادب و فرهنگ برایم از هر چیزی ارزش بیشتری دارد. ای کاش هیچ یک از این ها را نداشتم تا حداقل الان حالم از این همه پلشتی و بی معرفتی و لجن پراکنی به هم نمی خورد. 

 

اگر از چیزی نمی ترسید لااقل از قهر خدا بترسید

متاسفانه در دوره ای به سر می بریم که عده ای نشسته اند و نان شان را در خون دیگران می زنند و می خورند. به هیچ چیزی هم اعتقادی ندارند. نه خدا، نه انسانیت، نه معرفت و نه هیچ چیز دیگر، این ها فقط یاد گرفته اند با سمپاشی کردن دنیای  بقیه، زندگی کنند. می خواهم بگویم اگر به هیچ چیزی ایمان و اعتقاد ندارید لااقل به خودتان رحم کنید که اگر قهر خداوند شما را بگیرد بلایی به سرتان می آید که روزی هزار بار آرزوی مرگ می کنید. 

 

نهایت پستی یعنی سواستفاده از سپاسگزاری من

خداراشکر اخیرا توانستم به عنوانی دست پیدا کنم که در جریان هستید. در به دست آمدن این عنوان لطفی از سوی بسیاری از هواداران فوتبال به من شد که باید سپاسگزار باشم. این نهایت پستی است که برخی بخواهند از سپاسگزاری من سواستفاده کنند. اخیرا مصاحبه ای داشتم که در آن از همه هواداران فوتبال در ایران تشکر کردم. از هواداران تراکتور که می دانند چه حسی به آنها دارم تا دیگر هوادارانی که دلشان برای فوتبال ایران می تپد و در راه رسیدن به ای افتخار من را تنها نگذاشتند.  

من در تراکتور راحتم و لزومی به جدایی نیست

در کمتر از یک ساعت دیدم که صفحات اجتماعی پر شده از این حرف ها که رشید با این کار خواسته دل هواداران فلان باشگاه را به دست بیاورد تا در پایان فصل به آن تیم برود. آقایان، خانم ها، همه کسانی که فوتبال ایران را رصد می کنید، من پیش از این هم بارها گفتم که با تراکتور قرارداد سه ساله دارم و اگر معنی این را بدانید می فهمید که با پیراهن مقدس این تیم در لیگ برتر به میدان می روم. ضمن اینکه من اینجا راحت هستم و لزومی به جدایی نمی بینیم.  

 

به تک تک جمله های من سمپاشی کردند

 متاسفم که با کسانی آن قدر کج فهم روبرو هستم که حتی به مصاحبه ای سرراست و کاملا مشخص من هم رحم نکردند و هر چه که در آن گفتم را به سبک خودشان تفسیر کردند و با افکار مریض خود، به جمله، جمله من سم پاشی کردند و مویرگی در صفحات اجتماعی پخش کردند تا خیلی ها که اصلا نمی دانند جریان چیست تصمیم بگیرند با بدترین الفاظ به من حمله کنند. متاسفانه باید بگویم این روزها برخی کورکورانه با اسلحه فحش و ناسزا به من حمله می کنند.


بی شرف بودن یعنی حمله به صفحه پسر من

می دانید کجای این داستان، از همه چیز تلخ تر و کشنده تر است؟ این تاسف برانگیز است که بگویم حالا من به عنوان یک پدر، در جبهه دیگری هم روبروی زن و بچه ام تبدیل به دیواری بلند شوم تا هر حمله ای که می شود به من شود و من هم همه تلاشم را می کنم تا کمترین آسیب به آنها برسد. میخواهم از اوج کثافت کاری بعضی ها بگویم. وقاحت و کثافت بودن یعنی همه کسانی که در این ساعات به صفحه پسر کم سن و سال من حمله کنند! 

 

برای بعضی ها زمین زدن کاری ندارد

گفتن این حرف خیلی سخت است اما باور کنید اگر تختی هم این روزها بود، اگر تمام اسطوره های این مملکت هم این روزها حضور داشتند، همین صفحات اجتماعی آنها را هم زمین می زدند. کسانی که خوب می دانند با چیزی که شما می گویید چگونه باید جنجال درست کنند. اگر من بگویم از همه هواداران فوتبال ممنونم بابت همه لطف هایی که به من داشتند، اما با احترام به همه من اینجا در تبریز و تراکتور راحتم، باز هم در کمترن زمان ممکن حاشیه به وجود می آورند. برای این آدم ها زمین زدن بقیه کاری ندارد.