تبریزبیدار
پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۳۲:۰۷ شناسه خبر : ۱۰۷۹۴۹۳

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتور مطرح کرد؛

حفظ بازیکنان فعلی و تقویت تیم برای فصل بعد / اجازه نمی دهیم آسیبی از پرونده خارجی ها به باشگاه وارد شود

سهرابی گفت: نفرات خارجی و داخلی مدنظر سرمربی تیم برای فصل جدید لیگ برتر جذب خواهد شد و بازیکنان کنونی تیم نیز به صلاحدید کادرفنی حفظ می‌شوند و در این زمینه هیچ مانعی وجود ندارد.

به گزارش تبریز بیدار ، میرمعصوم سهرابی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه باشگاه تراکتور هیچگونه مشکل مالی ندارد، افزود: متاسفانه اخبار کذبی توسط برخی رسانه‌ها در خصوص وضعیت مالی باشگاه منتشر می شود که به هیچ عنوان صحت ندارد و ما از معدود باشگاه‌های لیگ برتری هستیم که بیش از نیمی از حقوق اعضای خود را پرداخت کرده است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی این افراد و رسانه ها به حاشیه کشاندن تراکتور و دلسرد کردن هواداران و بازیکنان این تیم است، اظهار داشت: به هواداران این اطمینان خاطر را می ‌دهم که چنین شایعاتی کذب محض بوده و باشگاه تراکتور توان حفظ تمامی بازیکنانش از جمله سه کاپیتان تیم ملی را دارد و  هر بازیکنی که کادر فنی تقاضا کند را  جذب خواهیم کرد.

سهرابی ادامه داد: مالک باشگاه علاوه بر تیم تراکتور، باشگاه ماشین‌سازی را نیز به ‌خوبی اداره می‌کند و معتقدم این حواشی به این دلیل مطرح شده است که مهندس زنوزی هفته گذشته راجع به آنچه که در فوتبال ایران می‌گذرد، افشاگری کرد.

وی ضمن هشدار به حاشیه سازان برای تراکتور و فوتبال آذربایجان، اظهار کرد: ما به خوبی می‌دانیم که این اخبار از کجا نشأت می ‌گیرد و به این افراد هشدار می‌دهیم که دست از سر تراکتور بردارند.

سهرابی درباره پرونده‌های مربوط به بازیکنان خارجی تراکتور در فیفا نیز گفت: باشگاه تراکتور پرونده‌های حقوقی را به دقت بررسی می‌کند و هواداران مطمئن باشند مالک باشگاه به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد که این تیم کوچکترین آسیبی از مسائل این چنینی ببیند.

وی با اشاره به اینکه نفرات خارجی و داخلی مدنظر سرمربی تیم برای فصل جدید لیگ برتر جذب خواهد شد، گفت: بازیکنان کنونی تیم نیز به صلاحدید کادرفنی حفظ می‌شوند و در این زمینه هیچ مانعی وجود ندارد.

 سهرابی اعلام کرد: باشگاه تراکتور تبریز برای فصل آینده لیگ برتر تیم قدرتمندی را خواهد بست.