تبریزبیدار
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹:۳۷ شناسه خبر : ۱۰۷۹۵۸۳

همپیمانی با فلسطین؛

ما رهرو ژنرال بی باک جبهه مقاومت اسلامی هستیم

ای قدس؛ ای مأمن رفیع پیامبران صلح و آزادی؛ میعادگاه مبارک عشق و حماسه و ایمان! نام تو با تمام دلم پیوند خورده است.

سرویس سیاسی تبریز بیدار ،

ای فلسطینی! کبوتران سپید را ببین؛ به مبارک بادِ این همه ایثار آمده‏ اند. چشم‏هایم را که می‏بندم، مرزها را درنوردیده‏ ام و کنار تواَم؛ هم‏رزم و هم‏سنگر تو.

فریادمان یکی است و خواسته‏ مان نیز. ما از ازل، هم‏پیمان بوده‏ ایم که جشن پیروزی بر شیطان را با هم برگزار کنیم.
فریاد اتحادم، گوش و دل استکبار را لرزانده است. از همین راه دور، عجز و ناتوانی‏ اش را به نظاره نشسته‏ ام. او خوب می‏داند که این پرچم سرخ، همیشه پا برجاست و روزی زیتون، طعم واقعی‏اش را خواهد یافت.

Image title

من، ایران سرافرازم؛ برادر تو
ای قدس؛ ای مأمن رفیع پیامبران صلح و آزادی؛ میعادگاه مبارک عشق و حماسه و ایمان! نام تو با تمام دلم پیوند خورده است.
در سینه‏ ام که یاد تو می‏ آید، عِطر هزار بوته زیتون، شوق هزار پنجره پرواز، را به دست‏های خسته‏ات هدیه می‏کنم.
عطش و مبارزه، میراث مردان مقدس است و نام تو، مثل زیباترین نوا، از نای بزرگان جهان آواز می‏شود.
نام تو، هم‏ردیف خوبی‏هاست... و من، ایران سرفرازم؛ برادر مبارز تو؛ برادر بزرگی که پیش از تو، بر جنازه استکبار، آوای پیروزی سر داده است. دست‏هایت را به دست من بده تا گرمی دل و اندیشه‏ ام، برادری دین و اعتقاد ما را به تصویر بکشد.
دست‏هایم را از دور، برای یاری ات گشوده‏ ام.

                                                      Image title


ای فلسطینی مظلوم و رنج دیده ، امسال پاره تنم ، عزت و افتخارم، آن فرزند برومندم در زمین در کنار شما نیست اما فکر و اندیشه و هدفش را همچنان در جای جای دنیا طنین انداز میبینم و مسیرش را پر رهرو.

سخنم از آن سردار دلها، ازسلیمانی بزرگ ، ژنرال بی باک جبهه مقاومت اسلام است که آزادی قدس هدفش، رهایی مظلوم از چنگال جنایتکاران آرمانش و مکتب خون ثار الله مسیرش بود .
آری امسال اورا نداریم اما تو یقین بدار ای فلسطینی ایستاده در برابر ظلم ، یقین بدار که مکتب سلیمانی رویشهای زیادی دارد و این رویشها جوانه زده اند و پشت به پشت تو قدم در جای پای سردار دارند.

تو یقین بدار با اینکه آخرین جمعه رمضان امسال ویروسی منحوس مانع فریاد ظلم ستیزیمان از کوچه خیابانهای شهرهایم طنین انداز نیست، اما ملت ایران یکپارچه در دفاع از مظلومند و راه سردار شهیدشان پرشورتر از همیشه پر رهرو و ماندگار است.

ای فلسطین ای پاره تن اسلام من ایرانم و پشت به پشت تو در هر شرایطی در مبارزه با کفر و استکبار مقاوم و پابرجا ایستاده ام تا آزادی قدس شریف...........

یادداشت از:  سیده صفورا موسویلر