تبریزبیدار
پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴:۱۶ شناسه خبر : ۱۰۷۹۵۸۴

رزمنده جبهه مقاومت اسلامی در گفتگو با تبریزبیدار:

سردار سلیمانی نماد مقاومت در آزادی قدس شریف / احساس خطر اسرائیل نسبت به آینده خود

سرهنگ شادی گفت:سردار سلیمانی نماد مقاومت و ایستادگی در برابر ظالم بودند و ما مصمم و با اراده در ادامه راه و مسیر جبهه مقاوت اسلامی در دفاع از قدس هستیم.

سرهنگ عبدالله شادی درآستانه روز قدس در گفتگو با تبریزبیدار ، سردار قاسم سلیمانی را نماد مقاومت در آزادی قدس شریف دانست و افزود: فقدان حاج قاسم سلیمانی نه تنها خللی در مسیر ایستادگی جبهه مقاوت اسلامی نداشته بلکه همه ما را برای ادامه مسیر ایشان  مصمم تر کرده است. 

این رزمنده جبهه مقاومت اسلامی در مورد تاثیر شهادت سردار سلیمانی در روند جبهه مقاومت تاثیر گفت:  بعد از رحلت  امام خمینی (ره) دشمنان به این امیدوار بودند که از فردای آن روز مملکت به هم می ریزد و استکبار جهانی کشور ما را تصاحب کند.

فرمانده سپاه ناحیه ویژه تبریز ادامه داد: بعد از رحلت امام(ره) انقلاب و اهدافش نه تنها متوقف نشد بلکه شعله ور شد و ده ها برابر استکبار ستیزی و قدرت بین المللی و درونی آن تقویت شد.

وی تاکید کرد: پس همگان بدانند امروز هم نه تنها نبودن حاج قاسم سلیمانی مقاوت در برابر استکبار را متوقف نمی کند بلکه همه ما را برای خون خواهی از ایشان و تمام آزادی خواهان جهان که در مسیر ظلم ستیزی خون داده اند ، مصمم و استوارتر می کند .

سرهنگ شادی در مورد فلسطینی و دشمنی  صهیونیسم با  فلسطینیان گفت: دشمن حدود ۵۰ سال است که درگیر این جریان است و روز به روز عقب نشینی می کنند شاید در ظاهر به ایجاد شهرک سازی می پردازند اما  ببینید نفرت  جهانی چقدر علیه اسرائیل زیاد شده است و اسرائیل نسبت به آینده خود احساس خطر می کند.

وی تصریح کرد:  اسرائیل یک  زمانی بود خود را قلدر و ارتش چهارم دنیا می دانست و الان بعد از ۲۰ سال هر لحظه می گوید حزب الله لبنان می آید زمین های اسرائیل را می گیرد تا  به فلسطین بازگرداند و از حزب الله لبنان می ترسد و از لحاظ روانی و تجهیزات هیمنه آن از بین رفته است.

سرهنگ شادی در ادامه بازهم با تاکید بر نقش سردار سلیمانی در شکستن ابهت استکباریان گفت: حاج قاسم سلیمانی به یک نور هدایت تبدیل شده است و این نور هدایت را مستضعفان عالم خوب درک می کنند و می دانند  بر حسب وعده خداوند که در قرآن می فرماید این نور تنها خاموش نمی شود بلکه روز به روز بیشتر می شود .

این رزمنده جبهه مقاومت اسلامی افزود: حاج قاسم بعد از شهادت خود بیشتر شناخته شد، مردم وفاداری خود را به حاج قاسم نشان دادند و یک اجتماع جهانی اتفاق افتاد اگر بخواهیم راه سردار سلیمانی را ادامه بدهیم بهتر این است که سبک و روش زندگی ایشان را در بیاوریم و سربازی ایشان و مردم دوستی ایشان و استکبار ستیزی ایشان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.