تبریزبیدار
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۸:۰۳ شناسه خبر : ۱۰۷۹۵۹۲

فراخوان حجت الاسلام آل هاشم به هنرمندان استان؛

فداکاری های مردم در دروان کرونا را برای آیندگان به تصویر بکشید / اهدای هدیه به آثار برتر

ناینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با درخواست از هنرمندان استان برای به تصویر کشیدن صحنه های زیبا از همدلی و مواسات مردم، گفت: برای تقدیر از اقدامات هنری، حتما هدایایی در نظر خواهیم گرفت.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد علی آل هاشم در حاشیه توزیع 5000 بسته معیشتی اهدایی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) آذربایجان شرقی اظهار داشت: باید از ظرفیت هنرمندان استان و خارج استان برای به تصویر کشیدن فداکاری های مردم در ایام کرونا استفاده کرد.

وی افزود: همانطور که شهید آوینی توانست فداکاری های دفاع مقدس را به تصویر کشید، باید هنرمندانی بیایند فداکاری های مردم در دوران کرونا و دستگیری از آسیب دیدگان اقتصادی ناشی از بیماری را به تصویر بکشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه  مردم تاکنون در راه انقلاب  همه چیز اعم از مال و جان خود را فدا کرده اند، گفت: زبان از تشکر کردن نسبت به فداکاری این مردم عاجز است.

وی با درخواست از هنرمندان استان برای به تصویر کشیدن صحنه های زیبا از همدلی و مواسات مردم، گفت: برای تقدیر از اقدامات هنری، حتما هدایایی در نظر خواهیم گرفت.

امام جمعه تبریز تاکید کرد: آیندگان باید بدانند که مردم ما در دروان کرونا چه فداکاری هایی کردند، این رشادت های امروز در برخی مواقع حتی پررونق تر از دوران دفاع مقدس بوده است.

وی با تجید از نقش کمیته امداد استان در حمایت از محرومین گفت: کمیته امداد یکی از یادگاران با ارزش امام راحل(ره) است و در دوران کرونا نیز فداکاری های زیادی داشته است.

حجت الاسلام آل هاشم ضمن قدردانی از بختیاری رئیس کمیته امداد کشور افزود: از حمایت های مهندس فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور تشکر ویژه دارم که با وجود اینکه از کمیته امداد رفته اند اما نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد را از یاد نبرده اند.